Magazin

Türkiye’de göğüslerini küçülten Chloe Ferry, yeni fotoğraflarını paylaştı

TV yıldızı Chloe Ferry 15 kilo verdi ve mutluluğunu dile getirdi. Geçtiğimiz ay Türkiye’de meme ameliyatı geçiren televizyon yıldızı Chloe Ferry, sosyal medya paylaşımlarıyla dava açmaya devam ediyor!

türkiye'de sandığı küçülten chloe ferry, yeni fotoğraflar paylaştı
Chloe Ferry, geçtiğimiz günlerde ‘çok zayıf’ olduğunu söyleyenlere savaş açtı.

türkiye'de göğsü küçülten chloe ferry, yeni fotoğraflar paylaştı

Chloe Ferry, iç çamaşırlarıyla verdiği bir pozu sosyal medyada paylaştı ve yorum yapanlara kızdı. Ferry’nin gönderisi, “Sosyal medyayı geçemiyorum. Açıkçası, bu sabah bir fotoğraf gönderdim çünkü sonunda kendimi iyi hissediyorum ve insanlar çok zayıfmışsın gibi sözler söylüyor. Önceden çok şişmandım ve şimdi çok zayıfım. Dürüst olmak gerekirse, yorumlarınızı kendinize saklayın ”dedi.

türkiye'de sandığı küçülten chloe ferry, yeni fotoğraflar paylaştı
Ferry, zayıflığından endişe duyanlara, “Benim için endişelenme, kendin için endişelen ve neden fotoğrafıma yorum yaptığın” dedi.

türkiye'de göğsü küçülten chloe ferry, yeni fotoğraflar paylaştı
Ünlü televizyon yıldızı, “Son fotoğrafıma yapılan yorumlardan bazıları korkunç. Zihnim ve bedenimle iyi bir yerdeyim. Çok şişman olduğum için cezalandırıldım. Ve şimdi çok zayıf olduğum için cezalandırılıyorum. Bu tartışmaları “Söyleyecek güzel bir şeyiniz yoksa yorumlarınızı kendinize saklamalısınız” diyerek sonlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu