Magazin

Serenay Sarıkaya başrolünde olduğu Bergen’in çekimleri bahar ayında

SERENAY Sarıkaya’nın yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığı “Bergen” filminin çekimleri bir kez daha ertelendi. Mart 2020’de çekim hazırlıklarına başlayan film ekibi, COVID-19 nedeniyle projeyi rafa kaldırdı. Çekimler için yeniden çalışmaya başlayan ekip, vaka sayısının artmasının ardından filmi bir kez daha erteleme kararı aldı. Yıldız Beyazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı yapım şirketi Orchestra Content, erteleme kararını bir basın açıklaması ile açıkladı.
TAM TAKIM YAKINDA AÇIKLANACAK
Yapım şirketi, fenomen sanatçı Bergen’in hayatının anlatılacağı projenin pandemi koşulları da göz önünde bulundurularak çekimlerinin önümüzdeki yılın ilkbaharında başlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, filminin yönetmeni ve oyuncu kadrosu ile ilgili bilgilerin de yakında açıklanacağı belirtildi.

serenay sarıkaya'nın başrol oynadığı bergen'in baharda çekimleri

Bergen’de zor bir iş
Serenay Sarıkaya, “acıların kadını” olarak tanınan Bergen’i canlandıracak. Bergen filmlerini izleyen ve rolü için şan dersi alan ünlü oyuncu bir röportajda “Hazırlık sürecine başladık ama karantina süreci ile her şeyi durdurmak zorunda kaldık. Bergen’de zor bir iş. Bu yüzden hazırlık süreci çok çok önemlidir. “Kendim için yapılacak çok şey var” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu