Magazin

İki sevgilinin sivilce operasyonu

Genç aşıklar birlikte tatillerinde böyle görüldü.
i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

Müzik dünyasının genç yeteneklerinden biri, diğeri podyumlarda. Bir yıldan fazla süredir aşk yaşayan çift, yılbaşı tatili için Meksika’nın Tulum kentine gitti. Onların sevgi dolu tatil anları böyle lenslere yansıdı.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

OKUMA ZAMANI
Moda dünyasında kendileri gibi kariyer yapmaya başlayan Gigi ve Bella Hadid kardeşler, sevgilileri ünlü şarkıcı Dua Lipa, kardeşleri Anwar ile Meksika tatillerine devam ediyor. Lipa ve Hadid, bir gün önce sahilde güneşlenirken görüldü.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

UYGARLIK İŞLEMİ
Dua Lipa ve Anwar Hadid uzun süredir kitap okuyorlar. Hadid bir ara cep telefonuyla ilgilenmiş, sonra okumaya geri dönmüştür. İki sevgili, birbirlerinin yüzlerindeki sivilcelerle de uğraştı. Sonra bir süre sohbet etti.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

YENİ YIL TATİLİ
21 yaşındaki Anwar Hadid ve 25 yaşındaki Dua Lipa, ABD’de Noel’i birlikte kutladı. Daha sonra Covid 19, seyahat kısıtlamaları kapsamında Meksika’ya taşındı. Genç çift ve arkadaşları, uçuşları sırasında bazı sağlık kontrollerinden geçti.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

ABD’DEN MEKSİKA’YA GEÇİŞ
Moda dünyasında kariyerine genç kuşağın önde gelen şarkıcılarından Dua Lipa ile başlayan Anwar Hadid, tıpkı kız kardeşleri Gigi ve Bella Hadid gibi 2019 yılından beri bir arada. Dua Lipa da Hadid ailesi tarafından kabul edildi. Noel kutlamaları sırasında genç şarkıcı Lipa, Anwar Hadid’in annesi, Yolanda’nın çiftliği, Gigi, sevgilisi Zayn Malik, diğer ablası Bella ve babaları, Mohamad Hadid ile birlikteydi. Genç çift daha sonra yeni yılı karşılamak için Meksika’ya taşındı.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

ABLAS GİBİ BİR MODEL OLUN
Anwar Hadid, Filistin doğumlu mülk sahibi Mohamad Hadid ve Hollandalı model Yolanda Hadid’in evliliğinden doğan en küçük çocuk. Çiftin Gigi ve Bella adında iki kızı daha var. Moda dünyasında adından söz ettiren iki kız kardeşin ardından küçük kardeşi Anwar da modellik mesleği oldu. Anwar Hadid ayrıca eski model annesi Yolanda ve ablası Gigi ile model olarak kariyerine başladı. Genç Hadid, önemli moda haftalarında önde gelen tasarımcıların defilelerinde podyuma çıkıyor.

i̇ki aşığın sivilce ameliyatı

Kosova’da doğdu
Dua Lipa, 2017 yılında Beyonce, Ariana Grande, Adele gibi ünlüleri geride bırakarak dijital müzik platformunda en çok dinlenen şarkıcı oldu. Lipa’nın kendi adını taşıyan albümü bu platformda 2 buçuk milyar dinlemeye ulaştı. Kosova’da doğan Dua Lipa, akademisyen bir ailenin kızıdır. Lipa sadece 15 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’ya taşındı. Kariyeri, şarkılarını internet üzerinden bir müzik paylaşım platformuna yüklemesi sayesinde oldu. Keşif, Lana Del Rey’in menajeri Ben Mawson’dı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu