Güncel Haberler

Aynı gün çalınan motosikletlerinin bulunmasını istediler

aynı gün çalınan motosikletlerinin bulunmasını istediler

Cumartesi günü Sandıklı’da saat 02: 00’de Soner Yavuz’a ait 03 L 3056 plakalı motosiklet, motosiklet evinin önünden ve aynı zamanda Asım Sarıkaya’ya ait 03 L 3082 plakalı motosiklet çalındı. evinin bahçesinden. Soner Yavuz ve Asım Sarıkaya’nın ihbarı üzerine polis soruşturma başlattı. Soner Yavuz’un motosikletinin 2 kişi tarafından itildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Ekipler, şüphelileri yakalamak için operasyon başlattı.

‘BİR VARLIĞIM MOTOSİKLETİMDİR’

Motosikletinin bulunmasını isteyen Soner Yavuz, “17 Aralık’ta işten geldim. Evimin önüne park ettim. Sabah uyandığımda motosikletim olmadığını gördüm. Komşumuzun kameralarını incelediğimizde arka sokaktan gelen iki kişinin motosikletimi çaldığını gördüm. Onları, motosikletimi ittikleri kamera kayıtlarında gördük. Üniversite öğrencisiyim, motosikletimi kapıcı olarak zor koşullarda aldım. Motosikletimden ne istedin? Onunla ekmek parası kazanıyordum. O benim tek varlığımdı. Motosikletimi geri getirip bırakırlarsa şikayetimi geri alacağım. “Yapmazlarsa sonuna kadar şikayetimin arkasında olacağım” dedi.

‘BU İŞİN BİTİRİLMESİNİ İSTİYORUZ’

Asım Sarıkaya, “Evimizin bahçesinden çalındı. Sokakta değildi, yolun ortasında değildi. Böylece keşif yapıldı. Özellikle seçilmiş, alınmış ve ziyaret edilmiş. Diğer arkadaşımız gibi kamera kayıtlarını bulamadık. Bu şekilde şanslı değildik. Ama sonuna kadar bunun arkasında duracağız. Bu ilk değil, bunun son olmayacağını biliyoruz. Bunun bitmesini istiyoruz. En iyi bahsimiz geri gelecek. En kötüsü gelmez. Parçaladılar, sattılar. Öyleyse bu işin bitmesini istiyoruz. Yeni bir motosiklet alacağım. Hangi garantiyle onu bahçeye bırakabilirim. Çalınmaması için onu evime getirmem gerekiyor mu? ” O konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu