Magazin

‘Alev Alev’ çarpıcı final sahnesiyle büyük ses getirdi! Demet Evgar, kadınların sesi oldu

Dün akşam yayınlanan ‘Alev Alev’ bölümünde Cemre, yeni bir hayat kurma yolunda ilk adımı attı ve ruh sağlığı raporu almak için heyetin karşısına çıktı. Çelebi, hayatını değiştirecek bu adımı atarken Cemre’nin bu raporu almaması için elinden geleni yaptı.

Finalde herkesin merakla beklediği an geldiğinde Cemre’nin heyet önünde yaptığı duygusal ve çarpıcı konuşması seyirciyi derinden etkilemeyi başardı.

“BİR BAKIŞTA İNANMAK İSTİYORUM”

Sosyal medyada gündemde olan ve kadın haklarının önemine dikkat çeken sahnede Cemre karakteri şunları söyledi:

“Ölmek istemiyorum. Bir hayalim olduğu için üzerime yapıştırılan etiketten kurtulmak istiyorum. Basit ama benim için büyük bir rüya; Oğlumla yeniden bir araya gelmek istiyorum. Her gibi çocuğumla birlikte olmak istiyorum. Anne ve ben bunu sadece kendim için istemiyorum.Adamını dışarı attığı anda öldürülecek olduğunu düşünen kadınlar için istiyorum, görmediğimiz, duymadığımız, bilmediğimiz kadınlar için istiyorum. sık sık kadınlar için, öldürülen kadınlar için ve annelerinin önünde öldürülen çocuklar için. Giydiği kravatı, giydiği kadından daha değerli gören erkeklere rastlamak istiyorum. Bir kadını haklı çıkarmak için kanıt istiyorum. ama adalete karşı bir adamı haklı çıkarmak için bir bahane istiyorum. Bir kereliğine inanılmak istiyorum. Şimdi bana söyle, akıl sağlığım iyi mi? “

Kaynak: Haber Global

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu