Güncel Haberler

Adnan Oktar, 1365 yıla kadar hapsi istendiği davada savunma yaptı

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nin Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısında yaptığı duruşmaya tutuklu sanık Adnan Oktar’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda tutuklu ve tutuklu sanık katıldı. Duruşmada parti avukatları da hazır bulundu.

“CİNSEL TACİZ İDDİALARININ ŞEHİR MASALI”

Görüşe karşı savunma yapan Adnan Oktar, İslam ahlakının ahlak hakkı olduğunu ve ahlakı İslam’a göre savunduğunu söyledi. Cinsellik iddiaları çok açık. Cinsel ilişki var ise tespit edilir, elim başka birinin eline değerse hemen anlaşılır. Nefesim devam etse bile genetikten anlaşılıyor. Bunlar çizgi roman ya da hikayelerle değil, bilimle ilgili. Bu tür tespitler yapılmadı, bu bir şehir masalı ”.

“HİERARŞİ YOK, SINCER DOST TOPLULUĞU VAR”

Örgütün hiyerarşik bir yapıya sahip olduğu iddialarına da değinen Oktar, “Zamanım yok, neden böyle bir şeyle uğraşayım. Kimsenin böyle bir şey yapmayacağını söylemiyorum ama yapmıyorum. Böyle bir şey yapmaktan zevk alıyorum, asla böyle şeylere karışmam. Hiyerarşi diye bir şey yoktur, arkadaş canlısı bir arkadaş topluluğu vardır. Arkadaşlarım da zengin, bu paralarla ilgili iddialar yalan. Para ve parayla işimiz olmayacak ”dedi.

“HERKES NEREDE ÇEVRE İÇİNDE YER ALIR”

Küçük kızların kendisine geldiğini ve aileleriyle görüştüğünü iddia eden Oktar, “O sırada sosyal mesafeyi uyardım, çevreden iftira olabilirdi. Bu konuya dikkat ettim ve her zaman yararlandım ”dedi. Arkadaş grubundan kimseye baskı yapmadığını savunan Oktar, “Benim çevremde herkes yerde gülüyor. Beni korkutucu gösteriyorlar, çirkin konuşmayı anlamıyorum. Korku ve dehşet beni sıktı, buna asla izin vermem ”.

“MEHDİ 2053’TE GELECEK”

Mehdi olmadığını, ancak Mehdi’nin beklendiğini söyleyen Oktar, “Mehdi 2053’te çıkacak ve bu konu Allah’ın izniyle tamamlanacak. Benim böyle bir iddiam yok” dedi. böyle bir şeye inanıyorlar, onlar çok akıllı insanlar. “

“FETÖ DÜŞMANIMIZ OLABİLİR”

FETÖ ile herhangi bir bağlarının olmadığını belirten Oktar, şunları söyledi:

“FETÖ çaresiz bir sistemdir. Adamın kafası hasta, deliler. İnsanları bir tankla falan ezdiler. Bunları daha önce anladım. Hem eşcinselliği hem de bölünmeyi savundular. Bunlar bizim ölümlü düşmanlarımız, nasıl arkadaş olabiliriz? FETÖ başarılı olsaydı vücudumu mahvederdi. 15 Temmuz gecesi sabahına kadar yayın yaptım, hükümetten yanaydım. Aslanlar gibi, göğsümle silahlı askerlerden geçtim “

“İSLAM BİRLİĞİ KURULDUĞUNDA KYONİZM KURULACAK”

Oktar’a casusluk suçlamasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu