Magazin

Zeynep Sever Demirel: Bir başkadır

İki çocuk annesi Zeynep Sever Demirel, 2010 yılında evlendiği eşi Volkan Demirel ile sosyal medya hesabından yeni bir kare paylaştı.

zeynep sever demirel: farklı

31 yaşındaki Demirel, bu göreve “Farklı” notunu düşürdü. Zeynep Sever Demirel’in paylaşımı takipçileri tarafından beğeni ve yorumlarla doldu.

zeynep sever demirel: farklı

Geçenlerde eşiyle nasıl tanıştığını anlatan Zeynep Sever Demirel, şu ifadeleri kullandı; “2009’da Belçika Güzeli seçildim. Ardından Evren ve Dünya Güzellik yarışmalarına katıldım. Aslında ben Türkiye’de doğdum. Bu yüzden benim Türkçem daha iyi. 12 yaşımdayken ailemle Belçika’ya taşındık. Evlenene kadar Belçika’da kaldık. Belçika vatandaşlığımız var, ailem orada yaşıyor. “

zeynep sever demirel: farklı

“Türkiye’ye romantizm dolu geldim” dedi Demirel, “Evlendim ve Türkiye’ye taşındım. Kız kardeşim Türkiye’de yaşıyor, Türkiye’de yaz tatiline geliyoruz. O zamanlar lise öğrencisiydim … Bir yaz İstanbul’a geldiğimde bir arkadaşımın doğum günü vardı tesadüfen Volkan aynı yerde ve çocuğu tanıyor ”.

zeynep sever demirel: farklı

“Beni gördü, telefon numaramı istedi” diyen Demirel sözlerine şöyle devam etti: Tabi ‘Futbolcu’ deyince oraya geri adım attım. Volkan’ı tanıyordum. Bu bildiğim bir addı, bu yüzden istemedim. Facebook o zamanlar popülerdi. Oradan ekledi, MSN’den eklendi. Hala direniyorum falan …

zeynep sever demirel: farklı

Taktik-maktik yok, futbolcu olmak onu gerçekten korkutuyor çünkü… Bir süredir konuşmaya başladık. Türkiye’ye bir yıl sonra geldim, konuştuk. Volkan bana kendini kanıtladı. İlişkimiz bu şekilde başladı. Şimdi 10 yılı geride bıraktık.

zeynep sever demirel: farklı

Demirel, geçtiğimiz haftalarda bakır saçlarını sarıya boyamıştı. Yine imajını değiştiren 31 yaşındaki Demirel, bu kez saçlarını maviye boyadı.

zeynep sever demirel: farklı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu