Magazin

Yılmaz Morgül: Bülent Ersoy şov yapıyor!

Hızlı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy’un kürklerini Çağdaş Yaşamı Destek Vakfı’na bağışlayacağını açıklamasına sert tepki gösterdi.

yılmaz morgül: bülent ersoy gösteri yapıyor!

Şarkıcı, “Alışverişe çıkıp 60 bin TL’yi alışverişe, 40 bin TL’yi kürke verenler oldu ve gösteriş yaptı. Bülent Ersoy’dan bahsediyorum. Sonra gidip ‘Asgari ücreti alanlar için üzülüyorum’ diyor. Gone, Türkan Saylan Vakfı’na kürk bağışlamaya çalışıyor. Kadınlara, çocuklara ve hayvanlara yönelik her türlü şiddete karşıyım. Gerçekten böyle bir niyeti varsa, tüm mal varlığını o vakfa devretmişse veya terk etmişse. Şaka yapıyormuş gibi hayvanları keserek elde ettiği kürkü satacaktı.

yılmaz morgül: bülent ersoy gösteri yapıyor!

Böyle bir dernek değil. O dernek, insanlara karşı her türlü şiddete karşı bir dernektir. Gösteri için bir konuşma olduğunu kabul ediyorum. “Niyeti iyi olduğuna inanmak istemiyorum” dedi.

yılmaz morgül: bülent ersoy gösteri yapıyor!

Morgül, isimsiz olarak Demet Akalın ve Alişan’a atıfta bulunarak, “Sabah programı yapanlar da var. İki kelimeyi bir araya getiremiyorlar, ama bir sabah programı yapıyorlar, ne bilgelik. Bu arada, bir sabah programı teklifi ve bir dergi programı teklifi alıyorum. Birini kabul edeceğim ”.

yılmaz morgül: bülent ersoy gösteri yapıyor!

“Ben heteroseksüel bir insanım” diyen Morgül, alışverişe çok fazla para harcamadığını açıklayarak, “Bu kadar pahalı alışveriş yaparak 40 bin TL harcamıyorum. Eşofmanlarına 20 bin TL verenler halkla dalga geçiyor. Halkımızın onları alkışlaması utanç verici. Bana gelince 65 TL pantolona bakın. Giydiğim ceket 128 TL idi, ikinci el aldım. Kısacası 300 TL’ye giyinip dolaşıyorum ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu