Magazin

Yıldız Tilbe, ‘Aşı yaptırmam diyenler vatan hainidir’ sözlerine…

Prof.Dr.Bingür Sönmez, koronavirüs aşısı yaptırmayacak olanların hain olduğunu söyledi. Şarkıcı Yıldız Tilbe, bu açıklamanın ardından sosyal medya hesabından isyan etti.
yıldız tilbe 'aşı yok diyenler hain' sözlerine isyan etti

Prof. Dr. Bingür Sönmez bir televizyon programında “Muhtemelen Ocak ayında herkes aşı olacak. Ama aşı olmuyorum diyenler hain. Onlara kız bile vermeyeceğiz. Resmi ofise bile giremeyecekler. Okula gidemeyecekler. İnsan vücudunun dokunulmazlığından dolayı onu uygulama şansımız yok, bir yasayı geçirip ‘Herkes yapacak’ deme şansımız yok.Ama kurallar koyacağız, nasıl sahip olunacağına dair kurallar koyacağız. sokağa çıkma yasağı ve ayrıca aşı için. Devlet dairelerine giremeyecek, otobüse binemeyecek veya toplu taşıma araçlarından yararlanamayacaklar. Başka seçeneğimiz yok ”dedi.

Yıldız Tilbe bu açıklamaların ardından sosyal medyada isyan etti. Tilbe, “Aşı olmadığım için hain değilim. Aşı yapmayanlara hain diyen vatana ve millete haindir. Milleti temsil etmeyen ve vatan haini ilan eden kimse milletvekili olamaz, millet hakkında da konuşamaz. İşini yap, insanlarla uğraşma. Kim olduğu önemli değil, kim olursa olsun kimse unvanı için yaptırım uygulayamaz.

“Taşıdığı unvan ve konum insanlığa ve insanlara hizmet ediyorsa değerliyse, neden olmasa da önemli olsun, insanlara saygınız yoksa Tanrı’sızdır”

yıldız tilbe 'aşı yok diyenler hain' sözlerine isyan etti

Tilbe sözlerine “Yaşadıkları yerde hain ilan etmek, eğitim almak da moda” diyerek devam etti.

Kaynak: Haber Global

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu