Güncel Haberler

WhatsApp’a bomba özellik! Çok işinize yarayacak

WhatsApp hesapları bugün yalnızca bir telefonda kullanılabilir. Bu nedenle telefonunuzda WhatsApp’ı etkinleştirdikten sonra başka bir telefondaki WhatsApp uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapamazsınız.

Güvenlik nedeniyle uygulanan bu sistemi esnetmeye hazırlanan WhatsApp, aynı hesabı birden fazla cihazda kullanmak için düğmeye bastı.

WABetaInfo’da yer alan habere göre, yakında bir WhatsApp hesabını birden fazla cihazda kullanmak mümkün olacak.

WhatsApp’ın diğer cihazlarda çalışması için QR kodu veya SMS yöntemi kullanılacaktır. Böylece kullanıcılar herhangi bir cihaz üzerinden yazışmaya devam edebilecek ve hesaplarını kontrol edebilecek.

whatsapp'a bomba özelliği!  senin için çok faydalı olacak

Yeni özelliğin Android 2.21.1.1 için WhatsApp beta sürümünde göründüğü anlaşılıyor. Özellik henüz mevcut olmasa da beta test aşamasında olduğunu söylemek mümkün. Android 2.21.1.1 için WhatsApp beta da 2021’in ilk güncellemesidir ve bu özelliğin yanı sıra kullanıcılara yeni hizmet şartları da sunulmaktadır.

WhatsApp’ın çoklu cihaz desteğinin bir diğer özelliği de her cihaza aynı yetkinin verilmemesidir. Örneğin, sohbetleri arşivlemek veya silmek için bir ana cihaz belirleyeceksiniz. Bu, sohbetleri diğer cihazlardan silemeyeceğiniz anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu