Magazin

Tanem Sivar anne oluyor! Ünlü isim 5.5 aylık hamile…

tanem sivar anne oluyor!  ünlü isim 5.5 aylık hamile ...

Bozburun Yat Kulübü’nün sahibi Edhem Dirvana’nın çalışması nedeniyle İstanbul ile Bozburun arasında yaşayan çift, koronavirüs salgınının patlamasıyla Bozburun’da nefes aldı ve tüm yılı orada geçirdi.

tanem sivar anne oluyor!  ünlü isim 5.5 aylık hamile ...

Hâlâ İstanbul’a dönmeye niyeti olmayan çiftin cephesinden güzel haberler aldım! Tanem Sivar 5,5 aylık hamile! Bugüne kadar hamileliğini titizlikle gizleyen Sivar’ın oğlu olacak ve adı da biliniyor … Süleyman’ın 3 yaşındaki kardeşi “Kemal” olacak. Onları sağlıklı bir şekilde kucaklamalarını diliyorum …

tanem sivar anne oluyor!  ünlü isim 5.5 aylık hamile ...

Alınan tedbirler nedeniyle Yılbaşı kutlamaları yasaklandı. Ancak, bazı saldırgan insanlar otellerdeki büyük odaları kapatarak “korsan Noel partisinin” peşinde! Sanatçılara “sahne almaları” için teklifte bulunanlar bile var.

Şaşırtıcı hisler kulağıma gelmeye başladı. Yılbaşı partisi yapmak isteyenler farklı bir yol buldular. İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan otellerde oda kiralamaya devam etmek istedikleri partiyi.

tanem sivar anne oluyor!  ünlü isim 5.5 aylık hamile ...

Oteller, sanatçılar ile yılbaşı gala yemeklerini iptal ederken, 31 Aralık’a kadar önlemlerin değişmemesi halinde sadece otel misafirlerine hizmet vermeyi planlıyor.

Otel odalarında parti yapmak isteyenler de sanatçılara şarkı söyleme teklifinde bulunmaya başladı. Sanatçılara her türlü güveni veren bu zalim kişiler, partilerde cep telefonlarının toplanacağını ve bu şekilde yakalanmalarına neden olan sosyal medya haberlerinin önüne geçeceklerini söylüyorlar. Ancak aşı gelmek üzere …

Belki de koronavirüsten kurtulmanın neredeyse zamanı gelmiştir. En azından hava ısınana kadar beklemeliyiz. Ama sabırsız, sabırsız, bencil, “bana bir şey olmayacak” diyen insanlar, bir gecelik eğlence için hem hayatlarını hem de yakınlarının hayatını riske atıyor. Eğlencenin kesilmesiyle maddi sıkıntı yaşayan müzisyenler de bu yasağı kırmak ve muazzam para teklif etmek için baskı görüyor. Hem sevdiklerimize hem de özveriyle çalışan sağlık ordusuna sabırlı olmalıyız. Bu Yeni Yılı evimizdeki izole hayatımızda kutlayalım. İyi günler yakındır.

tanem sivar anne oluyor!  ünlü isim 5.5 aylık hamile ...

Derneğin ünlü ismi Kemal Gülman, kendisinden 30 yaş küçük olan avukat sevgilisi Eda Cideli ile İstanbul trafiğinde lenslere takıldı. Yaz aylarında Bodrum’da tatil yaparken ilk kez lens takan çift, bu kez Karaköy’de kırmızı ışıkta beklerken görüldü. Gülman ve sevgilisinin araçta dahi maske takması gözden kaçmadı.

Direksiyonu genç sevgilisine emanet ettiği görülen Kemal Gülman, gazetecileri fark edip maskesini indirip gülümserken, Eda Cideli’nin yüzü asıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu