Magazin

Taklitçi Maria

taklitçi maria

Egzersiz ürünleri şirketinin hissedarları Mark Cuban ve Maria Sharapova, şirketin yüzde 30’una sahip. Kalan hisseler, Natalie Holloway ve Max Kislevitz adlı iki girişimciye aittir.

taklitçi maria

Sharapova, bu yeni ortaklığı desteklemek için 1970’lerin kapak kızları gibi poz verdi. Dönemi yansıtan kostüm ve makyajla objektifin önüne gelen Sharapova’nın pozlarından biri, geçmişte top model Adriana Lima’nın yaptığı bir işe benzetildi.

taklitçi maria

Sharopava’nın pozu, Lima’nın geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından “Evde kal” çağrısıyla paylaştığı bu pozla çarpıcı bir benzerlik taşıyor.

taklitçi maria

Sharopova’nın jammer, emekli tenisçinin bu yeni ortaklıkta hem sporcu hem de iş kadını olarak deneyimini kullanmayı hedeflediğini belirtti.

taklitçi maria

Kariyerinde 5 kez grand slam şampiyonu olan Rus tenisçi Maria Sharapova, bu yılın başlarında emekli olmaya karar verdi.

taklitçi maria

Vanity Fair dergisine yazdığı yazıyla tenisten ayrıldığını anlatan Sharapova, “Sadece bildiğiniz hayatı nasıl bırakabilirsiniz? 28 yıldır yaptığım, sayısız gözyaşlarımın, tarifsiz heyecanın ve bir aile kurduğum bu spora küçük bir kız olarak adım attığın mahkemelerden nasıl çıkarsın? Bu konuda biraz yeniyim, bu yüzden beni affet. Tenis, sana hoşçakal diyorum. ” dedim.

taklitçi mariataklitçi maria

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu