Magazin

Sörf derslerine devam

Ekranın ünlü çifti yine sahilde ve yine sörf yaparken lenslere takıldı.
sörf derslerine devam edin

Bir döneme damgasını vuran iki farklı dizinin oyuncuları. Birbirlerine aşık oldular ve bir ev inşa ettiler. Şimdi iki çocukları ile mutlu bir hayat sürüyorlar. Şu anda pandemi nedeniyle kameralardan uzaklaşan iki oyuncu en çok Miami sahillerinde izleniyor.

sörf derslerine devam edin

The OC dizisi ile parlayan Adam Brody ile iz bırakan Gossip Girl’ün yıldızlarından Leighton Meester, önceki gün Miami sahilinde görüntülendi. İki çocuklu çift günün büyük bölümünde sörf yaptı.

sörf derslerine devam edin

Kendisi de bir sörf tutkunu olan Brody, bu zevki karısına aşıladı. Meester ayrıca Adam Brody’nin danışmanlığında sörf öğrenmeye başladı. Görünüşe göre bu konuda ilerleme kaydetmiş. Leighton Meester sörfü “çok faydalı bir hobi” olarak tanımladı.

sörf derslerine devam edin

Gossip Girl dizisiyle tanınan 34 yaşındaki Leighton Meester ve The OC ile tanınan 40 yaşındaki Adam Brody, kısa süre önce ikinci bebeklerini doğurdu.

sörf derslerine devam edin

eighton Meester 1986’da Teksas’ta doğdu. O sırada annesi uyuşturucu nedeniyle cezaevinde olduğu için 3 aylıkken bir akrabası yayına gönderildi. Annesi serbest bırakıldıktan sonra yanına döndü. Leighton Meester, Surface dizisinde il olarak rol aldı. Daha sonra 23 Evler gibi yapımlarda kamera karşısına çıktı. Ama Gossip Girl ona gerçek ününü kazandı.

sörf derslerine devam edin

am Brody The OC dizisi ile adından söz ettirdi. Seth Cohen’in bu dizideki rolü ona hiç beklemediği bir ün kazandırdı. Brody, aynı dizide rol aldığı rol arkadaşı Rachel Bilson ile olan aşk ilişkisi ile bir süredir konuşulmuştu. Ama sonra bu uzun ilişki sona erdi. Leighton Meester ve Adam Brod, 2014 yılında evlendi. Yaklaşık bir yıllık flört yılından sonra, çift, görkemli bir bekarlığa veda partisi verdi ve ardından sadece aileleri ve akrabalarının katıldığı bir törenle dünya evine girdi. Çiftin 5 yaşında bir kızı ve geçen yaz doğan ikinci bir bebeği var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu