Güncel Haberler

Son dakika… Onyekuru: Ben Galatasaray’la anlaştım!

Galatasaray’ın üçüncü kez askere almak için çok çalıştığı Henry Onyekuru, şimdi de işin resmiyet kazanmasını bekliyor. Arap kulüplerinden gelen son teklifleri “Galatasaray ile imzaladım” diyerek geri çeviren Nijeryalı yıldız, takımdan ayrı çalışmalarına devam ediyor. (Fanatik)

son dakika… onyekuru: galatasaray'la anlaşma yaptım!

Monako’dan ayrılmak için gün sayan 23 yaşındaki kanat oyuncusu, zorunlu satın alma şartı ile sezon sonuna kadar işe alınacak. Fransız kulübü ile yapılan görüşmelerin olumlu bir zemine ulaştığı ve müzakere aşamasının bonservis sorununu çözdüğü bildirildi.

son dakika… onyekuru: galatasaray'la anlaşma imzaladım!

Monaco sezon sonunda 7 milyon Euro talep ediyor. Galatasaray’ın teklifi 3 milyon Euro seviyesinde. Ancak kulübe yakın kaynaklar, iki tarafın fedakarlık yaptığı bir orta yol bulmanın çok yakın olduğunu söylüyor.

son dakika… onyekuru: galatasaray'la anlaşma yaptım!

Geçtiğimiz sezon Galatasaray kadrosuna gecikmeli de olsa katılan Onyekuru, o dönemde kendisi gibi yeni bir transfer olan Saracchi ile büyük bir uyum yakaladı ve kısa sürede Cim Bom’u şampiyonluk potasına soktu.

son dakika… onyekuru: galatasaray'la anlaşma yaptım!

Hızlı ataklarla sıkıntı yaşayan Galatasaray’da teknik patron Fatih Terim, Onyekuru’nun da benzer bir etkiye sahip olacağına inanıyor. Bu sezon Fransa Ligi’nde sadece 4 maçı olan ve ciddi bir maçtan yoksun olan genç yıldız, kendisine bir antrenör ile fiziksel olarak yüklenerek zorlu maratona hazırlanıyor. (Fanatik)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu