Magazin

Sinan Akçıl: Aşıyı içeceğim!

Sinan Akçıl Ford, Kadir Çetin’in “arabada” programıyla ilgili sorularını yanıtladı.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

“Sanat dünyasından arkadaşlarınız var mı?” Sinan Akçıl soruya; Mustafa Ceceli ve Murat Dalkılıç ile iyi bir ilişkim var. Ebru Gündeş benim büyük sırdaşımdır. İrem Derici var, zaman zaman ona kızıyorum ve sonra iyileşiyor. Demet Akalın ile ilişkimizin iniş çıkışları var. Birkaç lise arkadaşım var elbette onlarla daha kolay konuşabiliyorum. ” dedim.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

Sinan Akçıl; Şarkılar bana bakıp bunun nasıl yazıldığını söylüyor. Dışarıdan çok pozitifim, enerjim yüksek. Çünkü pozitif enerjiyi çekmek istiyorum. İçini bilmiyorlar. Yıllar boyunca çok ağrım var. İçimde buzdağı gibi, dışarıdan görünmeyen bir şey var. Bu şarkılar da öyle çıkıyor ”dedi.
4 “Sonsuz mutluluk diye bir şey yok” diyen Akçı, “Mutlu olmak için biraz acı gerekiyor. İkisini dengelemek lazım” dedi.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

“Son zamanlarda bir aşı tartışması oldu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” Akçıl, “Aşı bırakılsın, içiyorum. Resmen içeceğim. Bir an önce çıkalım, aşımızı yaptıralım, eski günlere dönelim. Konserlerde insanlarla tekrar buluşalım. Hayatımız normale döndüğü müddetçe hangi aşı çıkarsa çıksın hemen olacağım ”dedi.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

Geçtiğimiz haftalardaki iddialarla gündemde olan Sinan Akçıl’ın, Azerbaycanlı sevgilisi uğruna birlikte yaşadığı eski eşi Burcu Kıratlı’dan ayrıldığı iddia edildi.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

Haberin ardından açıklama yapan Akçıl, iddiaların doğru olmadığını ancak eski eşinden ayrıldıklarını söyledi. Ardından ünlü pop şarkıcısı bu haber sayesinde yeniden barıştıklarını belirtti.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

Tüm bu olayların ardından Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın ayrıldığı, hatta Akçıl’ın 4. Levent’te 150 metrekarelik stüdyo dairesini tuttuğu iddia edildi.

sinan akçıl: aşıyı içeceğim!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu