Magazin

Sil baştan aşk! Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl barıştı…

Yine Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl haberiyle buradayım! İki ay önce beraber yaşadıkları evden Sapphire’e taşınan Sinan Akçıl’ın yılbaşı gecesini eski eşi Burcu Kıratlı ile geçirdiğini öğrendim.
aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

Aralık 2018’de Amsterdam’da dünya evine giren Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, 9 ay sonra boşandı.

Ancak bir süre sonra ikisi barıştı ve tekrar aynı eve taşındı ve ilişkilerine bir şans daha verdi.

Hatta Sinan Akçıl, Paris’te Burcu Kıratlı’ya evlenme teklif etti ve ikinci kez nikah masasına oturmaları beklenirken çift tekrar ayrıldı.

İki aydır iki cephede de sessizlik var. Ancak duyduğuma göre Kıratlı ve Akçıl ayrılığa dayanamayarak bir kez daha bir araya geldi.

Yılbaşını birlikte geçiren çifti her an el ele görebiliriz!

aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

Sette krize yakalandım

Televizyonlarda uzun çalışma saatleri tedirgin oluyor… Setlerdeki gerginlikler hakkında sık sık haberler geliyor. Bu kez Murat Yıldırım ile başrolü paylaşan Esra Bilgiç ile ilgili bir haber gündemde.

Oyuncu yeni dizisinde sürekli krize neden oluyordu. Sorun çıkaran ve set ekibiyle anlaşamadığı söylenen Bilgiç yüzünden çekim iki kez durduruldu. Set ekibi tarafından yakası omuz silkilen Esra Bilgiç’in akıbeti tartışılıyordu.

aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

Yeni marka Evcil Hayvan
Blackk, Bianca, Aqua Şifne, Whisper gibi mekanlarıyla birçok markayı eğlence hayatına taşıyan Figen Erenel, bu kez farklı bir sektöre adım attı. Figen Hanım, masa düzeni sağlayan aksesuar ve tekstil ürünlerinden oluşan ‘Chouchou’ markası ile karşımıza çıktı.
Markanın isminin hikayesi ise şöyle oldu; Altuğ Önder, sevgili Figen Erenel’e Fransızca “Aşkım, aşkım, hayatım” anlamına gelen “Chouchou” diye hitap ediyordu. Erenel de markasına bu ismi vermeye karar verdi.

aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

Erenel’in özel koleksiyonunda tekstil ürünleri, keten peçeteler, Amerikan servisler, masa örtüleri, mumlar, oda kokuları, havlular ve hediye kutuları gibi pek çok ürün bulunuyor.
Geniş bir yelpazeye sahip olan marka, yeni yılın ardından online satışa başlayacak. Bazı mağazalarda da köşeleri olacak marka aynı zamanda Amerika’da da satışa sunulacak.

aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

Erciyes Dağı’nın yıldızını parlatacak

Yıllardır turizm sektöründe başarılı olan Şahinler Holding, ilk kez Antalya dışına çıkarak Erciyes’de “DAS 3917” ile kış turizmi faaliyetlerine başladı.
Kayak turizmimizin sağlam altyapısında güçlü ortaklar ve iddialı kayak tutkunlarının yeni adresi olmayı hedeflediğini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Şahin, “Türkiye’nin en önemli turizm gelir kaynağı sadece yazın değil, kışın da … yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir şekilde büyümek niyetindeyiz.Yeni çağın ruhuna uygun olarak aldığımız tüm sağlık ve hijyen önlemleri misafirlerimizden tam not alıyor.Lobimizden odalarımıza kadar her yerde bunu takip edebilirsiniz, Kayak odalarından apres kayak alanına … Bu konuda çok titiz davranıyor ve tüm faaliyetlerimizi yeni çağa göre şekillendiriyoruz.
Erciyes’in geniş ortak yamaçları, sağlam malzemeleri, kadromuz ve son kış kayak turizmi merkezimiz Erciyes Dağı’nın en son kış kayak turizmi merkezimiz, yerli ve yabancı turistlerin daha da cilalanmasını hedefliyor. “

aşkı silin!  burcu kıratlı ve sinan akçıl barıştı ...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu