Güncel Haberler

Sevgilisi ‘Diğeri istese onu kırmazsın’ deyip öldürmüştü! Resmi nikahlı eş konuştu: Bizi kıskandığı için kocamı öldürdü

Müzisyen Önder Çelik, iki çocuk annesi eşi Seher Çelik ve dini nikâhlı Gülyeşim Türkmen ile birlikte yaşarken her gece birinin odasında uyuyordu. Gülyeşim Türkmen, önceki gece eve gelen Önder Çelik’in yanına giderek birlikte uyumak istediğini söyledi. Önder Çelik yorgun olduğunu söyledi.

Gülyeşim Türkmen öfkelendikten sonra mutfaktan aldığı bıçakla Önder Çelik’i “Diğeri istese onu kırmazsın” diyerek göğsünden bıçakladı. Gülyeşim Türkmen, ardından Seher Çelik’e saldırdı. Seher Çelik kendini odaya kilitleyerek kurtuldu. Önder Çelik hayatını kaybetti. Gülyeşim Türkmen ise gözaltına alındıktan sonra kaldırıldığı mahkemece tutuklandı.

‘BİZİ YAHUDİ ETMEK İÇİN KOCAMI ÖLDÜRDÜ’

Önder Çelik, Adli Tıp Kurumu’nda otopsi sonrası Karşıyaka Mezarlığı’na toprağa verildi. 2 çocuk annesi Seher Çelik, yaklaşık 1 yıl önce eşinin Gülyeşim Türkmen’i eve getirdiğini belirterek, “Kocam dünyanın en iyi kocasıydı. Onu çok sevdim ve o beni çok sevdi. Kocam, kadının sokakta kalmaması veya aç kalmaması için onunla ilgilendi. Dini düğünleri vardı. Kocamı çok sevdiğim için kadının evimize gelmesi konusunda anlaştım. Kadın sürekli sorun yaratıyordu. Oraya yeni taşınmıştık. Evin kapılarına ve dolaplarına çarpıyordu. Evden çıkmamı istedi. Olay günü çok çığlık attım, komşular yardıma hiç gelmedi. Kadın beni de öldürmeye çalıştı. Kocamı bizi kıskandığı için öldürdü. Adresi bilmiyordum çünkü yeni taşındık. Ambulans için doğru adresi veremedim. Komşulardan hiçbiri de kapıyı açmadı. Belki birisi ambulansı erken arayıp evi doğru tarif etseydi karım hayatta kalırdı. O kadını Allah’a havale ediyorum ”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu