Güncel Haberler

Sağlık çalışanları tedbir çağrısı yaptı: Artık size yalvarıyoruz

İzmir’de pandemi hastanesi olarak hizmet veren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan 1500’e yakın sağlık profesyoneli de salgının sonlandırılması için aşı çalışmalarını ümitle takip ediyor.

Yorulduk ve Giyildik

Virüsle mücadele eden hemşireler vatandaşlara “Gerçekten çok yorulduk ve yıprandık. Aşıdan sonuç alıncaya kadar halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Sağlık uzmanları fazla mesai yaparak izin almadan ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Güler yüzümüzle insanlara hizmet etmeye çalışıyoruz ve her zaman hastalarımızın yanındayız. Uyarılara dikkat edilmeden insanların birbirleriyle temasa geçmesi nedeniyle hastalığın artması çok üzücü. Şimdi yalvarıyoruz, sadece önlemlere uyun ”çağrısı.

‘MASKEYİ KAYDEDİN’

2 yıldır hemşire olan Süleyman Sağlam, “İnsanlar maske takmanın kendilerini sıkıcı hale getirdiğini söylüyor ancak yoğun bakım ünitelerinde entübe edilen hastalara takılan cihazları gördüklerinde maske takmanın o kadar zor olmadığını anlıyorlar ve minnettarlar. giymek için. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu