Güncel Haberler

Sağlık çalışanını 2 kişi silahlı tehditle darp etti… İğne canını yakmış!

Olay, Altındağ ilçesindeki özel bir hastanede meydana geldi. Hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Gazi Y.’ye tedavi amaçlı iğne yapıldı. Yaralandığı gerekçesiyle enjeksiyon yapan hemşireye tepki gösteren Gazi Y., “Nasıl iğne yaparsın, bir hayvana vurmuşsun gibi iğne yaparsın” dedi. Hastanede acil tıp teknisyeni olan YFU duruma müdahale ederek ilacın doğası gereği yakıcı etkisi olduğunu söyledi. Gazi Y., “Neye karışıyorsunuz?” YFÜ’ye de tepki gösterdi. Yaşanan kavga ve kısa kavgadan sonra Gazi Y. hastaneden ayrıldı.

15 dakika sonra akrabalarıyla geri döndü

Gazi Y., yaklaşık 15 dakika sonra akrabası Can Y. Gazi Y. ve Can Y. ile hastaneye geldi ve YFÜ’yü silah zoruyla dışarı çıkardı. İki kişi sağlık görevlisini hastanenin önünde tekmeledi ve dövdü. YFÜ. Aldığı darbelerle yere düştü. Bu arada, diğer sağlık görevlileri dışarı çıktı ve iki saldırgana tepki gösterdi. Gazi Y. ve Can Y. sağlık çalışanlarını işaret edip tehdit ederek uzaklaştı. Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet, hastanenin güvenlik kameralarına da yansıdı.

DETAYLI

Aldığı darbeler nedeniyle hafif yaralanan YFÜ. Doktor raporu aldı ve şikayette bulundu. Diğer sağlık çalışanlarının da şikayette bulunduğu Gazi Y. ve Can Y., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu