Güncel Haberler

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında rahatsızlandı

H. Ü. Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Mehmet Ceyhan, CNN Türk’te katıldığı canlı yayın programında hastalanarak yayından ayrıldı.

Mehmet Ceyhan’ın canlı yayından ayrılmasının ardından verilen aranın ardından programın sunucusu Başak Şengül şunları söyledi:

Tam durumu hakkında net bir bilgi alamadık. Sağlık ekiplerinin müdahalesi de var. Bildiğiniz gibi Ankara stüdyosu Prof.Dr. Mehmet Ceyhan. Salgın başladığından beri tüm sorularımızı yanıtlayan aşının kendisi, bir Türkiye uzman ismi ve ardından halkın güveni. Birkaç dakika önce hastalandı. Bu yüzden geride bıraktığımız molayı verdik. Bir an önce ondan müjdeli haberi alıp sizlerle paylaşmak istiyoruz. “

prof.dr.mehmet ceyhan canlı yayında hastalandı

Programın konuklarından Hulki Cevizoğlu şu bilgileri paylaştı:

“Şöyle söyleyelim, şimdi bir sonraki stüdyoda öğretmenimizde hafif bir baş dönmesi var. Şu anda binaya bir ambulans girmek üzere. Öğretmenimiz şu anda ambulansla hastaneye gidiyor. Bilinçli ve bilinçlidir.

Gün içinde birçok toplantıya katıldığını ve yorgun olduğunu söyledi. Şu anda gerekli tıbbi yardım verilmektedir. “

“İYİ SAĞLIK”

Yayına telefonla bağlanan CNN Türk Ankara Temsilcisi Prof.Dr.Mehmet Ceyhan’ın son durumuna ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Öğretmen iyi, onunla az önce konuştum. Bir süredir mide rahatsızlığı geçirdi ve sabah saatlerinde sıkıntı yaşadı. Çok hızlı hareket etti, ambulans geldi. Sağlık Bakanlığı da faaliyet gösteriyor. Mehmet Ceyhan şu anda ambulansla Hacettepe Hastanesi’ne götürülüyor. “Haftalarca yorgunluk olmalı” dedi. Fikirlerine çok fayda sağladığımız bir bilim adamı. Bir kez daha söylüyorum; şu anda sağlığı yerinde. Muayeneler Hacettepe Hastanesinde yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu