Güncel Haberler

“Polisim” deyip tartıştığı sürücüye ailesiyle birlikte saldırmıştı! O saldırgan gerçekten polis çıktı

Olay, geçtiğimiz hafta Antalya’nın Döşemealtı Mahallesi Atatürk Caddesi’nde meydana geldi. Kız kardeşini okuldan almak için evden çıkan Süleyman Müdüroğlu (28), sokaktaki trafik ışıklarında durdu. İddiaya göre; Bu sırada bir araba motosikletin yanından hızla geçti. Durumdan öfkelenen Müdüroğlu, “Ne yapıyorsun?” Dedi. bağır. Bunun üzerine kimliği belirsiz sürücü aracını durdurarak Müdüroğlu ile tartışmaya başladı.

Tartışmayı uzatmak istemeyen Süleyman Müdüroğlu yoluna devam etti. Ancak arabanın şoförü Müdüroğlu’nun peşine düştü ve polis olduğunu söyleyerek durmasını istedi. Yaklaşık 800 metrelik kovalamacanın ardından bu kişi arabasını motosikletin önünde kırdı. Araçtan inen sürücü ve ailesi Süleyman Müdüroğlu’ya saldırdı. Araçtaki bir çocuk, yumruk darbeleriyle motosikletten düşen Müdüroğlu’nun boğazını sıkmaya başladı. Etrafındakiler müdahale ederek Müderoğlu’nu otomobil sürücüsünden ve yanındakilerden kurtardı. Saldırganlar arabayla bölgeyi terk ederken Müdüroğlu, olaydan güvenlik kameralarına yansıyan şüphelilerden şikayetçi oldu.

“ÖLEBİLİRSİN, BENİM UMURUMUZ”

İlk etapta araçta bir aile olduğu için tartışmayı uzatmak istemediğini söyleyen Süleyman Müdüroğlu, “Trafik ışıklarında beklerken yeşil ışık yandığında bir araç geçti. Elimi arkasından kaldırdı ve “Ne yapıyorsun?” Dedi. Dedim. Yanımda durdu ve ‘Ölebilirdim’ dedi. Bana ‘Ölebilirsin, umurumda değil’ dedi ve polis olduğunu söyledi. Araçta aile olduğu için tartışmayı uzatmak istemedim ve oradan uzaklaştım. Bana defalarca polis olmamı ve motosikleti durdurmamı söyledi. Ancak ona güvenmediğim için durmadım. Yaklaşık 800 metre sonra önüme girdi ve beni durdurdu ”.

Boynunu sıkan kişi nedeniyle uzun süredir nefessiz kaldığını belirten Süleyman Müdüroğlu, “Ailesiyle arabadan indikten sonra beni dövmeye başladılar. Motosikletimden düşürdüler ve çarptılar. Ne olduğunu anlamadan onu yumrukladılar, geldi ve boynumu sıkmaya başladı. Belki de etrafta kimse olmasaydı bu olay daha farklı ortaya çıkardı. Vücudumda ve boynumda yaralar var. Onun hakkında şikayet ettim ”dedi.

Duruma tepki gösteren baba Halil Müdüroğlu, “Kardeşini okuldan almaya giden oğlum gelmeyince arayıp olayı öğrendik. Olay yerine geldiğimizde oğlumu perişan halde gördüm. Motosikletine de zarar verdiler. ‘Polisim’ diyen bu kişi hangi hakla çocuğumu bir haydut gibi yakalayıp dövüyor? Oğlumun da bu durumdan dolayı yaraları vardı. Bu kişi hakkında ne gerekiyorsa yapmak istiyoruz ”dedi.

POLİS MEMURU İLE İLGİLİ SORUŞTURMA

Müdüroğlu ve ailesine saldıran kişi, Ü.T. Adlı bir polis memuru olduğu tespit edildi. Olay günü görevde olmadığı öğrenildi. Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından hakkında soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu