Güncel Haberler

Otomobilden havaya ateş açıldı, iki eve kurşun isabet etti

Mahmut E.’nin Hacıkaplanlar Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki bir apartmanın 6. katındaki evinin mutfak camına ve saat 23.00 sıralarında Kemal Ö.’nin 5. kattaki dairesinin balkon camına kurşun isabet etti. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekiplerince yapılan soruşturmada, geçen arabadan ateş açıldığı belirlendi. Olay paniğe neden olurken, polis arabanın plakasını tespit etmek ve ateş eden kişi veya kişileri yakalamak için operasyon başlattı.

‘SİLAH BİR ÇOCUK OYUNCAK DEĞİLDİR’

İkinci el eşya satan Ahmet Acar, dün sokağa çıkma yasağında arabadan ateş açıldığını belirterek, “Mermi apartmanda iki daireye isabet etti. Denizli’deki bozkırlar ortalığı karıştırdı. Silah çocuk oyuncağı değil. Bu konuda tedbirler alınmalıdır. Magda’da birçok insan kurşunla öldü. Ancak, henüz hiçbir ders alınmadı. Bu olaydan dolayı mahallede korku vardı. Bir çocuğa veya bir yetişkine çarparak can kaybına neden olabilir. Mermilerden biri bir apartmanın mutfağına isabet etti. “Mutfakta o anda biri olsaydı, belki bir can kaybı olurdu,”

araba havaya ateş etti, mermiler iki evi vurdu

‘BÜYÜK BİR KORKU YAŞATTIK’

Mahallede oturan Kübra Nur Kara, “Sokağa çıkma yasağı sırasında evde oturuyorduk. Aniden silah seslerini duyduk. Mermiler bazı dairelere çarptı. Büyük bir korkumuz vardı ”dedi.

araba havaya ateş etti, mermiler iki evi vurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu