Magazin

Onların tatili hiç bitmiyor

tatilleri asla bitmez

Ekran ve sinemanın ünlü çifti Lisa Rinna ve Harry Hamlin’in en küçük kızı Delilah Belle Hamlin ile birlikte katıldığı Aşk Adası (Aşk Adası) adlı diziyle adından söz ettiren Eyal Booker, Meksika tatiline devam ediyor. .

tatilleri asla bitmez

Genç çift, önceki gün ülkedeki ünlülerin tercih ettiği bir şehir olan Tulum’da sahilde görüntülendi. Siyah bikini giyen 22 yaşındaki çift, bir süre sevgilileri Booker’ın lensine poz verdi.

tatilleri asla bitmez

Erkek arkadaşıyla aynı yaşta olan Eyal Booker’ın fotoğraflarını çektirmesinin ardından çift birbirini öpücüklere boğdu.Delilah Belle Hamlin, iki yıl önce genç yaşta plastik cerrahi yaptırırken gündemdeydi. Genç kız, tüm bu iddiaların asılsız olduğunu savundu.

tatilleri asla bitmez

Modellik kariyerine bir süre önce başlayan Delilah Belle Hamlin, hem güzelliği hem de bu estetik merakıyla annesi Lisa Rinna ile kıyaslanıyor. Rinna, Hollywood’un en estetik ünlülerinden biri olarak biliniyor.

tatilleri asla bitmez

Delilah Belle Hamlin, bu estetik merak nedeniyle bir süre sosyal medya takipçileri ile sohbet etti. Hamlin’in bazı takipçileri, onu bu kadar erken yaşta estetik tedavi gördüğü için eleştirdi.

tatilleri asla bitmez

Genç kızın pek çok takipçisi, özellikle dudaklarına koyduğu dolguyu abartılı bulanlar, Hamlin’in estetik bir bağımlı olduğunu saklamayan annesi Lisa Rina’ya atıfta bulunarak, “Annesine nasıl benziyor? . ” Delilah Belle Hamlin, görünüşünün tamamen doğal olduğunu ve ne dudaklarının ne de göğüslerinin estetik cerrahi ürünü olmadığını savundu.

tatilleri asla bitmez

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu