Magazin

Meryem Uzerli’den hamilelik pozu

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Eski sevgilisi Can Ateş’ten Lara adında 6 yaşındaki kızı olan Uzerli, bu kez bir erkek bebek bekliyor.

meryem uzerli'den hamilelik pozu

‘Çocuklar Duymasın’ dizisindeki ‘Duygu’ karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, 2 aylık kızı Müjgân ile çektiği fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Oyuncu Edip Tepeli ile evli olan Tatari, o meydanın altına “Müjgân ağladığı için arabayı kenara çekip yürüyüşe çıktık ama Bodrum kapının açıldığı yer” notunu düşürdü.

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Nur Fettahoğlu, 4 yaşındaki kızı Elisa Güzin Veziroğlu ile çektiği bir özçekimi Instagram hesabına yükledi. Ünlü aktör takipçilerinin takdiriyle yağmuruna tutulan bu meydanın altına duygusal bir not düştü: “Sevginize yeterince doydum!”

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün İstinyePark’ta alışveriş yaparken görüntülendi. Akalın, yılbaşı hediyelerini yaklaşık 2 saat lüks giyim mağazalarından satın aldı. Ünlü şarkıcı, “Alışveriş yapmaktan yoruldum, hemen eve gidiyorum” dedi.

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Ünlü oyuncu Sarp Apak, önceki gün eşi Bengüsu Uzunöz ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde spor giyim mağazalarında alışveriş yaptı. Apak, “Yaklaşık 5 ay İzmir’de annemle kaldık. Beraber zaman geçirdik. Şimdi tekrar İstanbul’dayız, birkaç proje var. Şu anda okuyorum. “Yakında kesin bir şey söyleyeceğim” dedi.

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Ünlü şarkıcı Berkay, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin ve kızı Arya ile Zorlu AVM’de alışveriş yaparken görüntülendi. Çift, kızları için lüks bir giyim mağazasından kıyafet satın aldı. Berkay, şu an dinlendiğini ve salgın nedeniyle henüz çalışmadığını belirtti.

meryem uzerli'den hamilelik pozu

Galatasaray’ın Kolombiyalı forvet oyuncusu Radamel Falcao, önceki gün İstinyePark’ta görüntülendi. Futbolcu tüm gününü kızlarıyla birlikte alışveriş merkezinde geçirdi. Araca binerken gösterilen Falcao’nun depresyonda olduğu fark edilmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu