Magazin

Menajeri, Hakan Taşıyan’ın sağlık durumuna ilişkin son durumu açıkladı

Taşıyan’ın menajeri hayranlarına umut dolu haberler verdi.

Taşıyan’ın menajeri hayranlarına umut dolu haberler verdi. Sağlık sorunları nedeniyle bir süredir Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Hakan Taşıyan için organ nakli kararı verildiği açıklandı. Ünlü şarkıcının böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği açıklandı. Taşıyan’ın aile yakınları ünlü şarkıcıya organ bağışında bulundu. Doku uyumu testleri sonrasında herhangi bir sorun çıkmazsa arabesk şarkının ünlü ismi Hakan Taşıyan ameliyat edilecek.

“Akrabalardan cesetler bulundu”
Konuyla ilgili soruları yanıtlayan Hakan Taşıyan’ın menajeri Hakan Yılmaz, “Aile yakınlarından cesetler bulundu. Ancak dün itibarı ile bunu üzülerek iletiyorum buradan, tanımadığımız ve sanatçı arkadaş olduğum için çıkanların olduğunu duyduk. Maalesef yarın ameliyat olacak falan gibi açıklamalar yaptılar. Biz doktorlar olarak bu konuya hiçbir şey söylemeden cevap verme yetkisi yok. Onlardan haber bekliyoruz, cevapları üzerine basına gerekli açıklamayı yapacağız ”dedi.

“Haber gelir gelmez tüm Hakanlı sevenler ile paylaşacağız”
Ünlü şarkıcı Taşıyan doktorlarının çok ilgilendiğini ifade eden yönetici Yılmaz, “Konunun ne olacağını doktorlarımız çok iyi biliyor. Her iki nakil işlemi aynı anda olmayacaktır. Belli bir aralıkta birbiri ardına olacak. Sonra bir yoğun bakım dönemi olacak. Onunla ilgili haberleri de bekliyoruz. Haber gelir gelmez tüm Hakan ayı severlerle paylaşacağız ”dedi.

“Şimdi 23 Kasım’dan daha iyi”

Arabesk dünyasının ünlü ismi Taşıyan’ın tedavisinin 23 Kasım’da Ankara Şehir Hastanesi’nde başladığını belirten Yılmaz, “23 Kasım’a göre şimdi daha iyi. Ayak ağrıları ve biraz şişlikler vardı. O günlere göre şimdi çok daha iyi. Testler ve tedaviler devam ediyor. Nakil ile ilgili ağırlığı biraz dengelediler. Şimdi son sürece doğru gidiyoruz ve bunun ya bu hafta ya da önümüzdeki hafta yapılmasını bekliyoruz. Siz değerli doktorlarımız bu konuda çok hassastır. Gerekli açıklamayı yaptıktan sonra size ileteceğiz ”dedi.
“Dokunun geçerli olduğuna dair söylentiler var”
Hakan Taşıyan ile bu sabah birlikte olduklarını vurgulayan menajeri Hakan Yılmaz, “Bugün morali daha iyiydi. Artık hazır. Bu süreçte olduğunun farkındadır. Bu yüzden inşallah Allah dilerse bu hastaneden çıktığınızda yanınızda olacağız. İnşallah sağlığına kavuşur ve bu hastaneyi ayağa kaldırırız. Allah izin verirse hayranlarıyla buluşacak, konserler ve organizasyonlar yapacaklar. Dokunun tuttuğu söylentileri var. Ancak ilk ağız biz olmadığımız için çekincelerim var. Doktorlarımızın açıklamalarını beklesek çok daha iyi olur. Saç ekimi ve diğer süreçler açısından çok daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Bir an önce sahneye dönebilecek olmanın da heyecanını yaşıyor. Ancak bu süreç böyle bir süreçtir; Sürekli tedavi altında olduğunuzu düşünün. Empati kurduğunuzda hastanede iğne tedavileri, ilaç tedavileri, kontrolleri ve muayeneleri devam ederken tabii ki bu süreç biraz daha sonradır. Allah verirse en iyi süreçler dilerim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu