Magazin

Mehmet Şef’ten MasterChef Serhat itirafı!

MasterChef 2020’de büyük finalde yarışan Serhat Doğramacı, aylar süren maraton sonunda şampiyon olmayı başardı. MasterChef Türkiye’nin jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya, canlı yayın muhabiri Tom’un konuk Candaş Işık oldu.
mehmet şef'ten masterchef serhat itirafı!

MasterChef Türkiye 2020’de şampiyonluğa ulaşan yarışmanın tarihine çok ilginç bir giriş Serhat Mehmet şef bize şunları söyledi:

“İçeride yiyoruz. Şimdi MasterChef çekimlerinin son aşamasındayız. Personel belirlenir. O sırada İrem Bey bir telefon aldı. Burada bir çocuk var dediler. Burada kantinde oturmakta ısrar ediyor. Uzaktan geldi ‘. Yarışmacıları da seçtik. Ancak salgın nedeniyle yarışmacılar belirlenen evlerde kalmak zorunda kaldı. Serhat’tan önce seçtiğimiz bir yarışmacı evinde kalamayacağını söyleyerek sözleşmeyi imzalamadı. Sonra Serhat’ı aradı. Son bir saatte markette alışveriş yaptı ve MasterChef’e seçildi.

MasterChef finalinde yarışan Barbaros ve Serhat’ın plakalarını da değerlendiren Mehmet Şef, “Böyle bir şey var. Barbarossa, son finalde bizi vuran şey lezzet eksikliğiydi. Görsel olarak Serhat oldukça ilerideydi. Her yemeğin şık bir özelliği vardır. Bu adamlar zaten düz tabak getirmiyor. Her ikisi de zorlu rakiplerdir. Bir MasterChef okulu oluşturmak için yola çıktık. “Bu çocuklar şu anda çok iyi yerlerde ve bundan gurur duyuyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu