Magazin

MasterChef şampiyonu Serhat Doğramacı: ‘Basit bir şekilde şampiyon…

Dün akşam MasterChef Şampiyonu 2020 Türkiye belli oldu. Finalde rakibi Barbaros Yoloğlu’nu mağlup eden Serhat Doğramacı, şampiyonluk kupasını kazandı.
masterchef şampiyonu serhat doğramacı: 'ben sadece şampiyon olurum' dedim, 'ukala' sandılar

Büyük rekabetle finalde en iyi yemeği yapan Serhat, “Bir değil iki şampiyon var” dedi. Yarışmanın en başında ‘Ben sadece şampiyon olacağım’ diyen Serhat, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

MasterChef macerasından bahseden Serhat, şu mesajı paylaştı:

Bazen önemli olan sona yolculuktur, sona değil. Herkes kazanabilir, bunun ötesine geçmek istiyorsanız, mesele nasıl kazandığınız ve kimi yendiğinizdir. ‘Basitçe şampiyon olacağım’ dedim, ‘ukala’ diye düşündüler. Açıkladım, ‘kıvrılma’ dediler. Ben uyguladım, ‘oynuyor’ dediler. Ve şimdi bir değil iki dürüst, adil, haksız ve ahlaksızlıkla karşı karşıyasınız. Birbirine karşı pek çok oyun kaybetmiş, ancak birisine bile saygısızlık etmeyen düşmanın yerine, “sadece” şampiyon olarak arkadaş olmuş insanlar var. Biri fincanlı, diğeri fincansız …

Tüm rakiplerimize ve Acun Medya ailesine sonsuz teşekkürler. Sonuçta, benim için en önemli olan iyiliği gördüm. Çalışanlara, rakiplere sahip olmak. Size zarar verse bile bu iyiliklerin niyetinin temiz olduğunun en büyük göstergesi. Çok zor ama güzel bir yolculuktu, sağlıklı kalın.

masterchef şampiyonu serhat doğramacı: 'ben sadece şampiyon olurum' dedim, 'ukala' sandılar

Yarışmada ikinci olan Barbaros Yoloğlu, şu açıklamayı yaptı: Tüm TV8 ailesine ve Acun Medya’ya, bugüne kadar bana destek olan tüm arkadaşlarıma ve desteklerini benden esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Seni incittiğim için çok üzgünüm. Hiçbir şey bitmedi ve her şey daha yeni başlıyor. En başından beri en büyük rakibim olan kendimle rekabet etmeye devam edeceğim. Sadece biraz dinlenmeye ihtiyacım var Saygılarımla ..

masterchef şampiyonu serhat doğramacı: 'ben sadece şampiyon olurum' dedim, 'ukala' sandılar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu