Güncel Haberler

Maskesiz girip, sağlık çalışanına hakaret ederek saldırmıştı! Yakalandı

Gümüşpala İlçesi 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde 2 Aralık Çarşamba günü yapılan oylamada maskesiz bir kadın sağlık ocağına girdi.

Dr. Yağmur Turan maskesiz giremeyeceği konusunda kadını uyardı. Kızgın bir kadın olan Dr. Turan ile tartışmaya ve hakaret etmeye başladı.

maskesiz içeri girdi ve sağlık çalışanına hakaret ederek saldırdı!  yakalandı

Dr. Yağmur Turan polisi ararken kadını cep telefonuyla izlemeye başladı. Öfkelenen kadın, kendisini uyaran doktora hakaret etmeye devam ederken “Elimde kalacaksın” diye bağırarak kollarını tırnaklarıyla yaraladı. Kadın daha sonra sağlık merkezinden ayrıldı. Olay, güvenlik kameraları tarafından ikinci sırada izlendi. Dr. Turan kendisine saldıran ve hakaret eden kadından şikayet ederken sevk edildiği hastanede kendisine 3 günlük işsizlik raporu verildi.

Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gümüşpala İlçesi’nde yaşadığı belirlenen kadını güvenlik kamerası ve cep telefonu görüntülerinden yakalayarak gözaltına aldı.

Bugün hakaret ve darp suçlamasıyla Küçükçekmece Adliyesi’ne gönderildi. Nöbetçi mahkeme, adı açıklanmayan “Bir anlık öfkeyle hareket ettim” şeklinde ifade veren şüpheli kadının tutuksuz yargılanmasına karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu