Güncel Haberler

Kütahya’da, belediyenin özel ekipleriyle sıcak yemek dağıtımı

kütahya'da belediye özel ekipleri ile sıcak yemek dağıtımı

Kütahya’da İl Sağlık Kurulu kararı gereği karantinaya alınan binalarda yaşayan 65 yaş ve üzeri kişilerin sıcak yemek ihtiyaçları, Başkan Prof. Dr. Alim Işık’ın talimatı ile kurulan özel ekipler tarafından karşılanıyor. Ekonomik durumu ne olursa olsun Alo ‘153 Çözüm Masası’ aracılığıyla gelen talepleri kayıt altına alan Kütahya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri sıcak yemek ihtiyacını karşılıyor. Belediye ekipleri her gün belli saatlerde şehrin farklı yerlerinde çok sayıda kişiye sıcak yemek ulaştırıyor. Salgın kurallarına dikkat edilerek hazırlanan yemekler yine salgın kuralları dikkate alınarak karantinaya alınanlarla 65 yaş ve üzeri kişilerin kapılarına alınıyor.

Kütahya Belediyesi’nin verdiği hizmetten çok memnun olduğunu ifade eden Celal Kırmızı, “Başkanımızdan da memnunuz, sizlerden de memnunuz. Böylesine zor zamanlarda böyle güzellikler yapmak harika bir şey. Bizi de mutlu ettin. Allah sizden ve başkanımızdan razı olsun. Herkes çok memnun ”dedi.

Şaziye Körkuyu, “Başkanımızı Allah korusun. Sağlıklı olsunlar. Bizi düşündüğünüz için çok teşekkür ederim ”.

Koronavirüsten kurtulup karantinadan çıktığında Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık’ı ziyaret edeceğini belirten Mustafa Özsoy, “Sen iyisin, çıkmama izin verirlerse ona geleceğim ve onu ziyaret edin. Tanrı onu korusun. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu