Magazin

Koronavirüse yakalanan Haldun Dormen’den sevindiren haber

Instagram hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yapan Dormen “Sağlığıma tekrar kavuşuyorum. Bu süreçte bana destek olan doktorlarıma, hastane çalışanlarına, asistanlarıma, arayan soran tüm dostlarıma, sevgili gelinim Ayşe Arman’a ve oğlum Ömer Dormen’e sonsuz teşekkürler” dedi.

“Allah bizi hastaneye düşürecekse ülkemizde düşürsün” koronavirüse yakalanan haldun dormen’den sevindiren haber

Haldun Dormen’in gazeteci gelini Ayşe Arman ise “Hocaların hocası, büyük usta Haldun Dormen nihayet dün hastaneden çıktı. Doktor ve sağlık personelinin olağanüstü özverili corona tedavisi sonucu iyileşti. Şimdi evinde istirahat ediyor. Allah bizi hastaneye düşürecekse, ülkemizde düşürsün” dedi.

koronavirüse yakalanan haldun dormen’den sevindiren haber

Usta oyuncu Haldun Dormen, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda testinin pozitif çıktığını duyurmuştu.

koronavirüse yakalanan haldun dormen’den sevindiren haber

Dormen şunları söylemişti: Dün yapılan test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim fakat durumum gayet iyi. Doktorlarım yaptıkları kontrollerin sonucunda her şeyin olumlu yönde seyrettiğini bildirdiler. Lütfen nerede olursak olalım kendimizi ve çevremizdekileri en güvenli şekilde korumaya, maskemizi takmaya ve sosyal mesafeli kalmaya dikkat edelim. Hep birlikte bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum.

koronavirüse yakalanan haldun dormen’den sevindiren haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu