Güncel Haberler

Koronavirüs aynı aileden 4 kişiyi öldürdü!

Çin’de başlayan koronavirüs tüm dünyayı etkilemeye devam ediyor. Dünyada her gün binlerce insan ölüyor. Artan vakaların yanı sıra ölüm oranları da hızla artıyor. İnegöl’de ikamet eden Memiş ailesi 28 günde 4 akrabasını toprağa verdi. Kasım ayı ortasında İshakpaşa Camii imamı hatip Mehmet Nuri Memiş’in babası Musa Memiş öldü. Emekli imamın duası, kendisi gibi imam olan oğlu tarafından gözyaşlarına gömüldü. Ağrısı taze olan aile aynı gün 3 akrabasını ardı ardına kaybetti.

BİR SAATTE İKİ ÖLÜM

Hastanede tedavi altına alınan Cafer Memiş ve amcasının oğlu Yaşar Memiş, aynı gün bir saat arayla virüse yenik düştü. Bu acı haberle harap olan Memiş ailesi, koronavirüse yakalanıp tedavi altına alınan damadı Abdurrahman Eren’in her iki akrabasını gömdükleri gün Bursa’da hayatını kaybettiği haberiyle gözyaşlarına boğuldu.

Mahmudiye Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından amcası ve yeğeni gözyaşları içinde yan yana defnedildi.

koronavirüs aynı aileden 4 kişiyi öldürdü!

AİLENİN AKRABALARI VATANDAŞLARI SESLEDİ

28 günde 2 amcasını ve bir amcasının oğlunu kaybettiklerini söyleyen Cavit Yakşi, vatandaşlara seslendi ve herkesi uyardı. Yakşi konuşmasında şunları söyledi:

“Bir ay dolmadan 3 hayat kaybettik, şaka değil, herkes çok dikkatli olmalı. Önce büyük amcamızı, sonra en küçük amcam ve en büyük amcamın oğlunu aynı saatte kaybettik. Farklı düşünenler var ama sevdiklerimizin acısına katlanmak gerçekten zor. Bu yüzden herkes önce büyüklerine çok dikkat etmelidir. Allah merhamet etsin, çok zordur ve bu acının tarifi yoktur. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu