Güncel Haberler

Koronadan ölen doktorun evlat acısı yaşadığı ortaya çıktı

Çivril ilçesine bağlı Çıtak İlçesi Aile Sağlığı Merkezinde çalışan aile hekimi. Soner Oğuz, 10 gün önce koronavirüs belirtileri gösterdiği sırada test yaptırdı. Dr. Oğuz, Çivril Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Dr. Oğuz, Denizli Özel Sağlık Hastanesi’ne entübe edilerek sevk edildi. İki çocuk babası Dr. Acı haber dün sabah Oğuz’dan geldi. Dr.Oğuz, yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYA’DAN PAYLAŞILDI koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Dr. Oğuz’un geçtiğimiz 17 Aralık’ta sosyal medya hesabından hastanede tedavi altına alınırken geriye kalanları, “Pazar akşamı hafif titreme ile başlayan hastalığım Salı akşamı dayanılmaz hale geldi …

koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Sabah 3 gece geçirdim. Çarşamba günü PCR yaptırdım ve akşam Covid pozitif olduğu haberi geldi. Son nefes dedikleri şey olmalı. Neredeyse son nefesimi aldım, 112 ile acil servise gittim. Solgun, 30 dakika daha ertelenirse sağlık şehidi olur muyum bilmiyorum.

“SAĞLIK PROFESYONELLERİNİ SEVİYORUM” koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Hâlâ hayattayım, ancak bu yıl sorduğumun neredeyse yarısı bu hastalığa sahip olan sağlık uzmanlarıydı. Hangi şartlarda olursa olsun sağlığınız için çalışıyoruz, herkes bilmeli. Seni seviyoruz, ama lütfen bizi sev ve bize yardım et. 2-3 gün yanınızda olamayacağım. Biraz dinlenmek isterdim ama en kısa zamanda size katılacağım. Bana mesaj gönderen herkese teşekkür ederim. Önce sağlık, sağlık lütfen… Dikkat edin ”sol yazıda.

ÇALIŞAN SAĞLIK MERKEZİ KAPATILDI koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Dr. Oğuz, dün öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Çıtak Mahallesi Mezarlığı’na toprağa verildi. Oğuz’un çalıştığı Aile Sağlığı Merkezi, başka doktor olmadığı için kapatıldı. Eşi Gülten ve ikiz çocukları Ertuğrul ve Buse ile birlikte kaldığı Aile Sağlığı Merkezi’nin yanındaki lojmana Türk bayrağı asıldı.

Çocuğun acısı yaşadı koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Koronavirüsle mücadelede, yaşadığı mahalle vatandaşlarını sık sık uyardığını belirtti. Oğuz’un 2001 yılında Çivril ilçesine bağlı Hadim İlçesi’nde trafik kazası geçirdiği ve 1,5 yaşındaki kızı Naile Oğuz’u bu kazada ilk evliliğinden kaybettiği öğrenildi. 20 yıl doğup büyüdüğü mahallede doktorluk yapan Oğuz, ikinci evliliğinde uzun yıllar bir çocuk özlemi çektiğini ve tüp bebekle ikiz bebek sahibi olduğunu ortaya çıkardı. İki çocuğuna doyamadan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden doktorun ölümü ilçede üzüntü yarattı.

KAYINPEDERİ KONUŞTU koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

Oğuz’un kayınpederi Muhammet Birgili, damadının çok iyi bir insan ve doktor olduğunu belirterek, “Onu koronavirüs nedeniyle kaybettik. Çok üzgünüz. Çok iyi bir doktordu. 20 yıldır bu mahallede çalışıyor ve yaşıyordu. Son 1 hafta içinde ne olduysa. Herkese yardım ederdi, kimseyi geri çevirmezdi. Kızım ve iki torun geride kaldı. Allah yerini cennet yapsın ”dedi.

“İYİLİĞİN MELELİ” koronadan ölen doktorun bir çocuğa acı çektiği ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu