Güncel Haberler

Köpeklerin sesinden rahatsız oldu, tabancayla tehdit etti iddiası! ‘Seni öldüreceğim’

Olay, 4 Ocak günü öğle saatlerinde İncesu İlçesi Atakum ilçesinde meydana geldi. Evinin bahçesinde dezavantajlı, hasta veya engelli 27 köpek, 60 kedi ve midilliye bakan Nino Kılıçkıran (50), komşusu HH’nin yanına geldi. HH, köpeklerin sesinden rahatsız olduğunu ve elinde silahla tehditlerde bulunduğunu söyledi. Kılıçkıran cep telefonuyla fotoğraf çekmeye çalışırken komşusu arabayla uzaklaştı. Kılıçkıran polise giderek şikayette bulundu. Bunun üzerine çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, HH’yi gözaltına aldı. HH, ruhsatlı silahıyla ifadesine el konulmasının ardından serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

‘SENİ ÖLDÜRECEĞİM’ Dedi

Yaklaşık 8 yıldır başıboş hayvanları korumaya çalıştığını belirten Kılıçkıran, “Hayvanlar için pişirdiğim kazanları temizlerken aniden gelen bir araç yanıma geldi. O sırada tankerin bulunduğu noktadan sürüyordum ama HH araçtan indi ve beni çağırdı. Ben de gittim Sonra hızla aracına döndü ve aracından çıkardığı silahı göğsüme doğrultarak ‘seni öldüreceğim’ tehdidinde bulundu. Silahın bana doğrultulduğunu görünce şokuma rağmen telefonumu yanımda motosikletimden çekerek olayı kaydetmeye başladım. Onu videoya kaydettiğimi gören HH, silahını arabasına koydu ve arabasına binip benden uzaklaştı. Bana bir şey olursa sebebini HH’den biliyorum ”.

‘BOYUNU EĞMEYECEĞİM’

Olayları güvenlik kameralarının kaydettiğini belirten Kılıçkıran, “Kamera kayıtları olmasına rağmen olanları yalanladı. Bu tavrı benimsemeye hakkı olmadığı için sonuna kadar şikayet ediyorum. Ne bana ne de hayvanlarım kimseye zarar vermez, etrafındakilere sorabilirsiniz. Burada tek başıma savaşıyorum, çocuklarımı ve çocuklarımı bırakıyorum. Maalesef burada bile iki parçadan rahatsız oluyoruz. Her hayvanı çok seviyorum ama bu insanlar onları nasıl yaşatacaklarını bilmiyorlar, yaşayanlara baskı yapıyorlar. “Bu yaşa kadar kimseye boyun eğmedim, bundan sonra kimseye boyun eğmeyeceğim” dedi.

köpeklerin sesinden rahatsız oldu, silahla tehdit etti!  'seni öldüreceğim'

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu