Güncel Haberler

Konya’da dehşet! 4 aylık eşinin boğazını kesti

Olay, Yeni Mahalle 40658 Sokak’ta saat 22:00 sıralarında meydana geldi. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde yaşayan ve 4 ay önce ailelerinden kaçıp Beyşehir’e gelen Sabri ve Ece Çiçek burada evlendi. Çift, henüz bilinmeyen nedenlerle bugün evlerinde tartıştı. Tartışma tırmanırken Sabri Çiçek, eşi Ece Çiçek’i boğazını keserek ve vücudunun çeşitli yerlerine bıçaklayarak öldürdü. Olaydan sonra balkona çıkan Sabri Çiçek polisi arayarak ‘kocamı öldürdüm’ dedi. İhbar üzerine eve gelen polis, genç kadını kanlar içinde buldu. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde Ece Çiçek’in hayatını kaybettiği belirlendi. Genç kadının cansız bedeni otopsi için Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın ardından gözaltına alınan Sabri Çiçek yaptığı açıklamada, “Tartıştık. Delirdim” dedi. Onu ben öldürdüm.

konya'da korku!  4 aylık kocasının boğazını kesti

BAĞIRDI ‘BENİ KURTAR, BENİM KESECEK’

Genç çiftin üst komşusu Aysel Kuru, çift tartışırken, Ece Çiçek ‘Kurtar beni. Beni keseceğini söyleyince evlerine gittiğini söyledi. Yaşananlardan bahseden Kuru, “Kadın, ‘Kurtar beni. ‘Beni kesecek’ diye bağırınca evlerine gittim. Kapıyı açtıklarında ikisi de sakinleşti. Genç olduklarını ve birbirlerini anlamamaları ve tartışmamaları için yeni evli olmalarını önerdim. Sabri Çiçek de sakince duruyordu. Sonra eve gittim. Yaklaşık 15 dakika sonra, evlerinde sessizlik hüküm sürdü. Bunun üzerine eşim, balkonda ışıkların açık ve kapalı olduğunu kontrol etmek için dışarı çıktığında Sabri Çiçek’in telefonda konuştuğunu duydu. Sanırım polisi aradı. Daireye yeni taşınmışlardı. Ece beni birkaç kez çaya davet etmişti. Oturdum ve sohbet ettim. “Usta güzel bir kızdı” dedi.

konya'da korku!  4 aylık kocasının boğazını kesti

Eşi Mehmet Kuru da “Aşağıdan çok gürültü geliyordu. Yüksek sesle tartışıyorlardı. Karım kadının çığlıklarını duyunca evlerine gitti. Sonra geldi. Sakinleştiklerini söyledi. Evde sessizlik olduğunu anlayınca balkona çıktım ve aşağıya baktım. Balkonda Sabri Çiçek vardı. Sigara içiyordu ve telefonla konuşuyordu. Sanırım polisi arıyordu. Sabri ve eşi yeni taşınmıştı. Sabri Efendi çocuk gibi görünüyordu. “Bu yerleri bilmediği için birkaç kez kargo gibi işlerinde ona yardım ettim.”

Bu davayla ilgili soruşturma halen devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu