Magazin

Konfor, evlerden sokaklara taştı

Küresel moda otoritesi The Lyst’in raporuna göre 2020 yılında eşofmanlara ilgi arttı. Geçen yılki verilere göre Nisan ayından bu yana artış yüzde 104. Bu ilginin ana nedenleri salgın nedeniyle evlerde daha fazla kalmak, toplantıları online platformlara taşımak ve Kim Kardashian, Hailey Bieber ve Irina Shayk gibi dünyaca ünlü stil ikonlarının tercihleri.

İki popüler marka…

Elbette eşofmanları tek sezon hatta tek sezonla eşleştirmek mümkün değil. Konforundan ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan bu ikonik ürünler her zaman gardıroplarda yerini almıştır. 2000’li yılların başında altın çağını yaşadı. Dönemin stil öncülerinden Paris Hilton’un düşük bel kadife eşofman altıyla sokakları salladığı günleri kim unutabilir? O dönemde konfor alanından uzaklaşan eşofmanlar, artık konforun simgesi olarak sokaklara taşındı.

Yeni nesli çok iyi anlayan, konforu ve stili bir arada sunan Balenciaga, Miu Miu, Gucci, Off-White gibi modanın öncü markalarının tasarımları oldukça popüler olsa da, konuşulan iki markadan bahsetmek gerekiyor. bu yıl eşofmanlarıyla. Kim Kardashian’ın Skims markası, 2000’li yıllardan ilham alan kadife tasarımlarla öne çıktı. Pangaia markası ise sürdürülebilirliği vurgulayan eşofmanların hangi koşullarda ve nasıl üretildiğini işleyerek ‘hassas’ görünmeyi popüler hale getirdi.

Vogue America’nın genel yayın yönetmeni ve en tanınmış stil ikonlarından biri olan Anna Wintour bile bir eşofmanla poz verdi.

konfor evlerden sokaklara taştı

Bir yıl önce asla eşofman giymeyeceğini söylediği için ‘bile’ diyoruz. Wintour’un eşofmanlı fotoğrafı bize ‘asla’ kelimesinin moda dünyasında geçmediğini hatırlattı.

Yaratıcılığınızı kullanın

Eşofman takımlarını sadece spor parkurlarında kullanmak zorunda değilsiniz. Bunları dolabınızda farklı stillerle eşleştirmeye çalışın. Örneğin spor ayakkabı, uzun damgalı bir ceket, halka küpeler ve en havalı güneş gözlüklerinizle tamamlayarak… Hailey Bieber tarzına başvurabilir veya daha dar kesim bir modeli uzun botlarınızla birleştirerek şık bir kontrast yaratabilirsiniz. Eşofman alışverişi yapıyorsanız hem evde hem sokakta rahatınızı ve şıklığınızı koruyacak bir model seçmenizi tavsiye ederiz.

konfor evlerden sokaklara taştı

HER TARZA UYGUN

konfor evlerden sokaklara taştı

Bu seti botlarınız ve uzun montunuzla tamamlayabilirsiniz. DeFacto. Üst ve alt 79.99 pound.

konfor evlerden sokaklara taştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu