Güncel Haberler

Kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına çevirdi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma yasağı nedeniyle şehir genelinde uygulama noktaları kurdu. Osmangazi ilçesi Acemler Kavşağı’nda kurulan kontrol noktasında 16 YSK 89 plakalı otomobil polis ekipleri tarafından durduruldu.

kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Polis, sürücü Oğuzhan G.’den ehliyet istedi. Ancak Oğuzhan G., iznini gösteremedi. Ekipler, Oğuzhan G.’nin geçen ay alkollü araç kullandığı için 6 aydır ehliyetine el konulduğunu ve aracın zorunlu trafik sigortası bulunmadığını belirledi. Oğuzhan G., kendisini cezalandırmak isteyen polis ekiplerine bir süre direndi. Oğuzhan G.’ye kısıtlamayı ihlal ettiği için 3 bin 150 TL, arabanın sigortası olmadığı için 132 TL, ehliyetsiz araç kullanması nedeniyle 2 bin 473 TL para cezası verildi. Ayrıca ruhsat sahibi anneye de arabasını ruhsatsız bir kişiye verdiği için 2 bin 473 TL para cezası kesildi.

kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Oğuzhan G.’nin kullandığı araç, çekiciyle otoparka götürüldü.

Acıya rağmen sabrını korudu kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Oğuzhan G., cezasının ardından ruhsatlı bir arkadaşını getirdi ve arabasını almasını istedi. Ancak Oğuzhan G., arabasının çekiciyle alındığını öğrenince sinirlendi.

kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Öfkeli genç, cezayı yazan polise, “Lisanslı bir adam getirdim. Sigorta da yapıldı. Arabamı nasıl teslim edemezsin? Arkadaşımı zamanında getirecektim, sen getirmedin.

kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Beni bir saat bırakmadın, üstüme çıktın. Hakkım size yasak olsun. Telefonum yanımda değildi, arkadaşımı arayamadım. Şimdi anladım. Arabamı çekiciye koyamazsınız. Arabanın altına uzanıyorum ama yine de park yerine götürmem. Beni bir saat rehin aldınız. Telefonum yoktu. Ben kimseye haber veremedim. Bir taksiye bindim ve arkadaşımı aldım.

kısıtlamayı ihlal etti, sözleri şaşkına döndü

Araba park yerine gidemez. Sen büyük bir yalancısın. Beni bir saat rehin aldınız. Belgeleri imzalamadım, yine de imzalamadım. Hakkım size helal olmasın. Çocuklarından çıkın, çocuklarından. Siz de bir yalandan bahsediyorsunuz ”diye bağırarak küfretti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu