Güncel Haberler

Kısıtlamada yakalandı, polis ceza keserken söyledikleri ‘pes’…

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Ekipleri, Cuma Mahallesi Nuri Doğrul Caddesi’nde sokağa çıkma yasağı kapsamında kontrol noktası kurdu. Ekipler, cadde üzerinde ters yönde hareket ettiğini fark ettikleri 16 adet MES 43 plakalı kamyoneti durdurdu. Polis araçtaki Murat B. ve Ferit E.’den izinleri istedi. Ancak 2 şüpheli belge gösterilemedi.

Bunun üzerine ehliyete sahip olmadığı tespit edilen sürücü, kısıtlamaya uymadığı için 3 bin 150 TL, ehliyetsiz araç için 2 bin 699 TL, maske takmadığı için 900 TL ve Trafikte ters yönde sürüş için toplam 8 bin 88 TL ceza verildi. Ayrıca kamyonun ruhsat sahibine 2 bin 699 TL para cezası verildi.

Polisin cezayı yazması üzerine maske takmayan ve sigara içen Ferit E., “32 dosyam var, cezaevinde yattım, çıktım. Bana 100 dakika yaz, ben de imzalayayım. Burada gözlerinin önünde sürükleneceğim ”dedi.

Ferit E.’ye ayrıca sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği için 3 bin 150 TL, koronavirüs önlemleri kapsamında sigara içilmesinin yasak olduğu sokakta sigara içilmesi için 900 TL, maske takmadığı için 900 TL toplam 4 bin 950 TL para cezası verildi.

kısıtlamaya yakalandı ve polis cezalandırıldığında 'pes' dedi: 'burada gözlerinin önünde sürükleneceğim'

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu