Güncel Haberler

Kısıtlama sonrası korkutan manzara! Sokaklar doldu taştı

Zonguldak’ın en büyük ilçesi Ereğli’deki HES uygulamasına da vaka artışları yansıdı. Haritada yeşil alanlar, askeri alanlar ve mezarlıklar dışındaki tüm alanların kırmızıya döndüğü görüldü.

kısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolu

İlçede şu ana kadar koronavirüs nedeniyle 104 kişi hayatını kaybetti. Günlük vaka sayısı 200’e ulaştı. Kısıtlamadan sonra sokaklarda ve sokaklarda yoğunluk yaşandı.

kısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolu

Yoğunluğun gün boyu devam etmesi ile kamu piyasasında yaşanan yoğunluk dikkat çekti. Ereğli Belediyesi Zabıta ekipleri çarşı girişinde HES sorgusu yaparak halkın girmesine izin verdi. Pazarda da incelemeler yapıldı ve tedbirler izlenerek insanlardan alışveriş yapmaları istendi.

‘KISITLAMALAR DEVAM ETMELİ’ kısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolu

Ali Üresin, kısıtlama kararını uygun bulduğunu söyledi. Bir an önce hastalıktan kurtulmak istediğini ifade eden Üresin, “Alınan karar ülkemize ve hastalığımıza iyi geldi. Hep böyle olmalı. “Koronadan korumak için milletimizin evde kalması iyi bir karar.”

kısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolu

Tedbirlerin devam etmesi gerektiğini söyleyen Adem Danışmaz, “Kısıtlama kararı iyiydi. Devam etmesi gerekiyor. “Sokağa çıkma yasağı en azından Ocak ayı sonuna kadar devam etmelidir.” Dedi.

kısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolukısıtlama sonrası korkunç manzara!  sokaklar dolu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu