Magazin

Kırgınlık bitti! Baba kız bir arada…

İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak aylar sonra tanıştı, baba ve kızı buzları eritti.
yaralanma bitti!  baba ve kız birlikte ...

İbrahim TatlısesYıllar sonra Dilan Çıtak kendi kızı olduğunu kabul etmiş ve genç şarkıcı davasında ‘Tatlıses’ soyadını kullanmaya hak kazanmıştı.

DİLANE EV VERMEDİ

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıl Kuşadası’ndaki internet sitesinden çocuklarına daire vereceğini açıkladı. Tatlıses sözünü tuttu ve Dilan Çıtak dışındaki tüm çocuklarına ev verdi. Bu durum baba ve kız arasında kızgınlığa neden oldu.

Dilan Çıtak Tatlıses de miras beklentisi olup olmadığı sorusuna şu cevabı verdi: “Hiç böyle bir beklentim olmadı. Hatta bu konuda haksız eleştirilere bile maruz kaldım. Babamın soyadını alma nedenimin para olduğunu söylüyorlardı. Ancak böyle bir şey yok. Ben kendi parasını kazanan ve harcayan biriyim. Maneviyat açısından Tatlıses soyadını aldım. Mesela ‘Kuşadası’nda çocuklara ev verilecek’ denildi, herkese verildi ama bana verilmedi. Neden bana verilmedi? Söylemedim çünkü aklım orada değil. “

yaralanma bitti!  baba ve kız birlikte ...

SAVAŞ BİTTİ

Ev krizinin ardından baba ve kız aylar sonra buluştu. IBO Show programı için İstanbulTürkiye’de bulunan İbrahim Tatlıses, kızını evinde ziyaret etti. Bu buluşmayı ölümsüzleştiren Dilan Çıtak, paylaştığı fotoğrafın altına ‘Evime hoş geldin baba’ mesajını düşürdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu