Güncel Haberler

Kartal’da Komşu İletişim Merkezi vatandaşları evlerinde ziyaret…

kartal'daki komşu i̇letişim merkezi vatandaşları evlerinde ziyaret etti

Kartal halkına en iyi hizmeti verebilmek adına hayata geçirilen proje kapsamında sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek Kartal’da 100 binden fazla hane ziyaret edilirken, vatandaşların şikayet ve talepleri kayıt altına alındı.

“5 BİN 608 KONUTA ULAŞILDI”

12 gündür devam eden ziyaretlerle şimdiye kadar 5 bin 608 haneye ulaşan ekipler vatandaşları dinledi. Yalı Mahallesi’nde tamamlanan ev ziyaretlerinin ardından Mahalle İletişim Merkezi Saha Ekibi, Yunus Mahallesi’nde yaşayan vatandaşları ziyaret etmeye başladı. Ekipler vatandaşları 2 hanelik gruplar halinde ziyaret ederek mahalleyi ziyaret etti, günün sonunda 564 haneye ulaştı, görüş, öneri ve taleplerini dinleyerek mini hijyen kitleri dağıttı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Komşularımızın pandemi sürecinden etkilerini en aza indirmek, bu süreçte moral ve motivasyonlarını artırmak için çalışmalarımızı ilk günden itibaren sıkı tuttuk. Bu anlamda komşularımızla iletişimimiz bizim için çok önemliydi. Komşu İletişim Merkezimiz bu anlamda çok büyük bir boşluğu dolduruyor. Komşularımızın istek, şikayet ve önerilerini 7/24 hizmet ekiplerimiz ile daha hızlı çözüyoruz. Son olarak saha ekibimizle başlattığımız çalışma ile hem komşularımıza hijyen kitleri dağıtıyor hem de anketle beklenti ve sorunları tespit ediyoruz ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu