Güncel Haberler

Kartal’da cadde ve meydanlar yeni yıl için süslendi

kartal'da caddeler ve meydanlar yeni yıl için dekore edildi

Koronavirüs salgını nedeniyle yeni yıl kutlamalarının bu yıl yapılmayacağını düşünen Kartal Belediyesi, vatandaşların biraz moral bulması için ilçenin sokak, sokak ve meydanlarını süsledi.

Çalışmalar kapsamında vatandaşların uğrak noktalarından biri olan Ankara Caddesi ışıklarla süslenirken, Neyzen Tevfik Meydanı’na “Benim Büyük Ailem Kartal” dekoru yerleştirildi. Renkli aydınlatmanın kullanıldığı Ankara Caddesi baştan başa aydınlatılırken, caddeye led lambalarla kurulan ışık perdesi; Sokağın girişine doğum gününü kutlayan bir kapı ve üzerine ışıklarda kardan adam dekoru yerleştirildi.

Ankara Caddesi’ne uygulanan ve görsel bir şölen sunan yılbaşı süslerini gören vatandaşlar, ışıklı dekora büyük ilgi göstererek bol bol fotoğraf çektirdi.

“BÜYÜK AİLE KARTAL İŞARETİ YOĞUN İLGİ”

Neyzen Tevfik Meydanı’na yılbaşı süslerinin yanı sıra yeni bir dekor eklendi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in sıklıkla kullandığı “Büyük Ailem Kartal” söylemi, dekor olarak Kartal Neyzen Tevfik Meydanı’na yerleştirildi. Meydana eklenen dekorasyona vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi ve fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu