Güncel Haberler

Karısını 9 yerinden bıçaklayıp pompalıyla vuran koca affedildi!

İzmir’in Konak İlçede yaşayan Mutlu Bilvar (27), bir arkadaşı aracılığıyla tanıştığı Doğukan Bilvar (29) ile evlenmek istedi. Mutlu, ailesinin tüm itirazlarına rağmen Doğukan ile evlendi. Çiftin iki çocuğu vardı. Bir süre her şey yolunda gitti ama Doğukan Bilvar gittikçe daha saldırgan ve şiddetli hale geldi.

Yeni yüzyılın HaberlerOna göre Doğukan Bilvar, Nisan 2018’de çıkan kavgada eşini 9 yerde bıçakladı. Ağır yaralandı. Kadın Tedavi sonrası evinde şiddet gördüğünde bu evliliği bitirmeye çalıştı. karar verdi. Karakola gidip eşinden şikayette bulunan Mutlu Bilvar, telefonunu kapatarak nerede olduğu bilinmeyen bir arkadaşının evine sığındı.

Ancak Mayıs 2019’da Doğukan Bilvar, bir dedektif gibi, eşinin Konak’ta saklandığı evi buldu. Kocasının eve hücum ettiğini gören Mutlu, evin arka bahçesinden kaçmak istedi. Tüfeği gözleri bağlı büyük eliyle üç kez ateşledi. Mutlu Bilvar bacağından yaralandı. Doğukan Bilvar dördüncü kez silahı ateşlemeye çalışsa da silah sıkıştı ve genç kadın bahçe duvarından atlayarak kaçmayı başardı. Katil koca tutuklanırken, bacak ameliyatı geçiren ancak sakat kalan genç kadın, hastanede yaptığı açıklamada, kendisini vuran kocasının cezaevinden çıkarsa onu öldüreceğinden korktuğunu söyledi. .

Ancak Mutlu geçenlerde sürpriz bir karar vererek kocasını affetti. Mutlu Bilvar, hapishanedeki eşi Doğukan Bilvar’ı çocuklarıyla ziyaret ederek tüm şikayetlerini geri çekti. Genç kadın, “Tepkileri biliyorum. Ancak çocuklarımın babasıydı ve defalarca benden özür diledi. “Ömür boyu hapis cezasına çarptırılmaması için onu affettim.”

Mutlu Bilvar, o dönemde verdiği bir röportajda, eşinin cezaevinde bile rahat olmadığını söyleyerek onu tehdit etti. O canavarla bir daha asla aynı çatı altında kalmayacağım, ”diye bağırdı kadın,“ Ölmekten korkuyorum. Beni bu kötü adamdan kurtar. Kimliğimi değiştirmek ve başka bir şehirde yaşamak istiyorum. 3. Gazete sayfaları Haberler Ben olmak istemiyorum ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu