Güncel Haberler

İçerideki şaşkınları anlayamıyoruz

ŞEHİRLERİMİZE YENİ BİR ŞEHİR

“Seçimlerde şehirlerimizi kendi hikayelerine uyan projelerle donatmaya söz verdik. Ülkemizin dört bir yanındaki belediyelerimizle birlikte bu vaadi gerçekleştirecek yatırımları gerçekleştiriyoruz. Millet bahçeleri, yeşil alanlar, milli kahvehaneler, kentsel dönüşüm projeleri ve restorasyonlarla şehirlerimizin çehresini değiştiriyoruz.

HER BÖLÜMDE HİZMET VERİYORUZ

Çocuklara, gençlere, yaşlılara, engellilere ve kadınlara yönelik özel projeler ve sosyal destek programları ile milletimizin her kesimine hizmet veriyoruz. Eğitim, sağlık, enerjiye, sanayiye ve spora erişim, geniş bir alanda olduğu gibi, son 18 yılda güçlü bir altyapı kurduk, yeni bir Türkiye inşa ediyoruz.

BAZILARI ÇILGIN

Elbette bu mübarek yürüyüşte önümüzde pek çok engel var. Ayrıca birçok tuzağa da rastlıyoruz. Allah’ın yardımı ve milletimizin desteği ile aştığımız her saldırı, bizi hedeflerimize ulaşmak için çok daha kararlı ve çok daha kararlı kılıyor. Küresel bir sağlık krizi gibi giderek artan bir şekilde almakla ilişkilendirilen salgın, derinleşen ekonomik zorluğa rağmen Türkiye’nin hedeflerine doğru bazı yürüyüşlerden vazgeçmek hayret ediyor. Hatta seni deli ediyor.

TAMAMEN FAŞİZMİN İZLERİ

Dışarıdaki şaşkınlığı anlayabiliriz. Ama maalesef içimizdeki kafa karışıklığını anlamakta güçlük çekiyoruz. Demokrasi, hak, hukuk ve adaletten bahsedenlerin ağzını her açışında AK Parti ve cumhuriyet ittifakına yönelik tehditlerine baktığımızda saf bir faşizmin izlerini görüyoruz.

2023’E VATANDAŞI TOPLAYACAĞIZ

İnşallah 2023 yılına kadar hem bu gerçekleri hem de ülkemize getirdiğimiz hizmetleri, gece gündüz yorulmadan çalışarak milletimize anlatacağız. Türkiye’nin 2053 vizyonunun hayata geçirilmesi için tüm vatandaşlarımızı 2023’te ne kadar önemli olduğuna ikna ediyoruz. Kapısını çalmayana kadar bu mücadeleye devam edeceğiz, gönlünü kazanmayacağız ve bir tek bireyi bırakmayacağız. Yürüttüğümüz mücadelede en büyük gücümüzün üstlendiğimiz hizmetler olduğunu asla unutmadan yatırıma, projeler üretmeye ve işler inşa etmeye devam edeceğiz. “

YAŞAMLARINI BİLİYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, AK Parti ile iş yapan müteahhitlere atıfta bulunarak “Bütün yatırımlarını millileştireceğiz” sözlerine tepki gösterdi: “Ne diyorlar, iktidara gelirsek biz AK Parti’yi kapatacak. ‘ “AK Parti’ye destek veren işadamlarının şirketlerini devralacağız” diyorlar “AK Parti’ye karşı çıkmayan medya kuruluşlarının kapısını kilitleyeceğiz” diyorlar. “Çalışan memurları işten çıkaracağız” diyorlar. AK Parti ile “diyorlar,” AK Parti’de çalışanların mal ve mallarına el koyacağız. “Onların dillerine böyle bir sürü saçmalık dökülüyor.

DEMOKRATINIZ NEREDE KALDI?

Demokrasiniz, hukukun üstünlüğüne olan bağlılığınız, insanlara saygınız nerede?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu