Güncel Haberler

Gözyaşlarını tutamayan Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım

Şarkıcı Songül Karlı, avukatı Murat Şekerli ile ortak basın açıklaması yaptı. Songül Karlı, eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını iddia ederek, yaşadığı olayları gözyaşları içinde anlattı. 5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dövüldüğünü belirten Karlı, “Burada yaşayacaksın, beni çocuk yapacaksın, seni öldüreceğim, ben seni öldüreceğim” diyerek eski eşinin tehdit edildiğini iddia etti. seni öldüreceğim”. Hem fiziksel hem de sözlü şiddete maruz kaldığını ve tüm mal varlığını kaybettiğini belirten Karlı, “Çocuğumla bir ekmeğe ihtiyacım vardı. Oğlum meyve suyu istediğinde bile, “yiyecekler kapalı” diye yalan söylemek zorunda kaldım. Markete gidemediğimiz için evimizde pirinç ve su vardı. Bu süreçte bana yardım eden tek kişi Latif Doğan’dı. “Evimin mutfak alışverişini bile yapar ve bize para bırakırdı” diye gözyaşı döktü.

“35 MİLYON KAYBIM VAR”

35 milyonu aşkın kişiyi kaybettiğini ifade eden Songül Karlı, “Bana kendisinin MİT çalışanı olduğunu söyledi. Toprağımdan arabama, mücevherlerimden mücevherlerime kadar her şeyi aldı. Şimdi çocuğumu nasıl destekleyeceğim korkusuyla yaşıyorum. Aklımdaki tek şey bu. Yıllarımın birikimlerini elimden aldı. “Bu süreçten sonra aileme bile güvenemiyorum.”

“EVİME OLDU”

Karlı, ayrılmaya karar verdiğini ve arasına eşinin önemli kişiler koyduğunu belirtti. Karlı, “Eski eşim bir gün eve geldi ve ben gitmek istiyorum dedim. Koltuğundan fırladı, bende ne bel ne de böbrek bıraktı. Ben şiddete maruz kaldım. Bu süre zarfında sırf çocuğumun geleceği için sessiz kaldım ”. Karlı da el konulduğunu belirterek, “Oğlumun gitarından orkestrasına kadar her şeye el konuldu. Çocuğum uzaktan eğitimini telefonumdan bile alıyor. “Dizüstü bilgisayarına bile el konuldu.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu