Güncel Haberler

Görüntüler çok konuşulmuştu! Belediye başkanı koçu satın aldı

Koyunların oyunların olduğu ağıla gelen Başkan Arı, burada sürü sahibi Hasan Ünbulan ile görüştü. Başkan Arı, küçükbaş hayvanların belediyeye gelmesiyle ilgili, “Beni görmeye gelmişler. Demek ki burada bir sıkıntıları var. Sıkıntılarını gidermek için bizi ziyaret ettiler. Biz de bugün iadei ziyarete geldik. Bunların belediyeye gelmeleri enteresan, o kadar yer varken niye belediyeye geldiler acaba” dedi.

görüntüler çok konuşulmuştu! belediye başkanı koçu satın aldı

Bir süre belediyeye gelen koçu seven Başkan Arı, daha sonra bu koçu, sahibinden satın aldı. Başkan Arı’nın aldığı koçun, Nevşehir Hayvan Kasabası’nda bakımının yapılacağı ve burada yaşayacağı öğrenildi.

NE OLMUŞTU? görüntüler çok konuşulmuştu! belediye başkanı koçu satın aldı

Nevşehir’de, sürüden ayrılarak kente gelen 5 küçükbaş hayvanın belediye binasına girmeye çalışması ilginç görüntüler oluşturdu.

görüntüler çok konuşulmuştu! belediye başkanı koçu satın aldı

Nevşehir’e bağlı Göre beldesinde Hasan Ünbulan’a ait koç, keçi ve 3 adet koyun, sürüden ayrılarak kent merkezine geldi. Belediye binası önüne gelen küçükbaş hayvanlar binaya girmeye çalıştı. Bu anlar ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntülerde güvenlik görevlilerinin belediyeye girmeye çalışan hayvanları uzaklaştırmaya çalıştığı anlar yer aldı. Hayvanlar arasındaki koçun, güvenlik personeli ve belediye binasına girmeye çalışan vatandaşları kovalaması da ilginç görüntü oluşturdu. Güvenlik görevlilerinin haber vermesinin ardından Hasan Ünbulan’a ulaşan ekipler, hayvanları teslim etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu