Magazin

Gigi Hadid ilk kez bebeğiyle görüntülendi

Şarkıcı Zayn Malik ile olan ilişkisinden bir kız çocuğu olan Gigi Hadid, önceki gün New York sokaklarında görüntülendi.

Küçük kızı ile büyük şehirde ilk gezintisine çıkan 25 yaşındaki modele ablası Bella eşlik etti. İki kardeşin kıyafetleri özel ilgi gördü. Sokakta hızlı yürüyen kardeşler, adını henüz açıklamadıkları minik bebeğin yüzünü sakladı.

gigi hadid bebeğiyle ilk kez görüntülendi

Gigi Hadid, yolculuğun bir bölümünde saçlarını açık bıraktı ve bir diğerine bağladı. Vücudu için büyük olan geniş omuzlu palto meraklı gözleri üzerinde topladı.

Gigi Hadid’in bu görüntüsü sosyal medyada da ilginç yorumlara neden oldu. Bazıları modelin peruk taktığını öne sürerek saçlarının tuhaf göründüğünü belirterek nedenini merak etti.

Bazıları da “Giysileriyle dikkat çekmeye çalışıyor” yorumunu yaptı. Hatta o bebek arabasını kullanan kişinin aslında Gigi Hadid olmadığını iddia edenler de vardı. Hadid’in küçük kızını götürdüğü bebek arabasının tekerleklerindeki çamur fark edilmedi. Bazıları bu durumu “Çiftlikten böyle geldi” şeklinde yorumladı.

Gigi Hadid ve Zayn Malik çalkantılı bir ilişki sürdürdü. Ayrılıp barışan ikili, koronavirüs salgınının ilk döneminde bebek beklediklerini açıkladı.

gigi hadid bebeğiyle ilk kez görüntülendi

Ardından sosyal medyada kız bebeklerin doğduğunu duyurdu. Ancak ne bebeğin adını açıkladılar ne de halka yüzünü gösterdiler.

Kaynak: Haber Global

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu