Güncel Haberler

Gaziantep’teki patlamada eski başkan Ali Saffet Kanpolat da vefat etti!

Gaziantep’in Nizip ilçesine bağlı Sekili Kasabası eski belediye başkanı Ali Saffet Kanpolat’ın koronavirüs hastalığı nedeniyle yaşam mücadelesini kazandığı ancak patlamada hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Olaydan bir gün önce eşiyle video konuşan Kanpolat’ın son fotoğrafları kaldı.

BUGÜN HİZMETE ALINACAKTIR

Kovid-19 hastalarının bulunduğu Gaziantep’te özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde meydana gelen patlama ve yangında hayatını kaybedenler arasında yer alan Nizip Sekili’nin eski Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Meclis Üyesi Ali Saffet Kanpolat’ın da bulunduğu öğrenildi. tedavi gören, yaklaşık 10 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor.

Birkaç gündür durumu düzelen Kanpolat, yoğun bakımdan servise götürülmeye hazırlanırken sabah saatlerinde meydana gelen feci olayda hayatını kaybetti.

MÜCADELEYİ BEKLERKEN ÖLÜM HABERİN

Meclis Üyesi Kanpolat’ın, eşi Firdevs Kanpolat ile görüntülü telefon aracılığıyla görüştüğünde iyi durumda olduğunu söylediği ortaya çıktı. Birkaç gün içinde servise götürülmesi beklenen Kanpolat’ı görmek ve tekrar bir araya getirmek için gün sayan ailesinin, sabah gelen acı haberle şok olduğu öğrenildi. Kanpolat’tan geriye kalan ise olaydan bir gün önce yapılan telefon görüşmesinin ekran fotoğraflarıdır. Kanpolat’ın naaşı, Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi ve işlemlerin ardından ailesine teslim edilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu