Güncel Haberler

Film gibi olay! Bankadan 660 bin lira çekti, sonra…

Olay, saat 15.00 sıralarında Bağcılar Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 2430 Sokak’ta banka önünde meydana geldi. İddiaya göre Hakan Çetin isimli şahıs bankadan 660 bin lira çekti. Daha sonra bankadan ayrılan Hakan Çetin’in polis üniformalı 3 kişiye geldiği iddia edildi. Hakan Çetin, parasını talep eden sahte polislere direnince polis üniformalı 3 gaspçı Hakan Çetin onu iki bacağından vurarak 660 bin lirasını alarak kaçtı.

“SİLAH ÇEKTİLER VE PARA SORDULAR”

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine giden polis ekipleri, beyaz bir araba ile kaçan gaspçıların peşine düştü. Her iki bacağından yaralanan Hakan Çetin, özel bir araçla hastaneye kaldırıldı. Olay yerine yakın tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, arabayla kaçan gaspçıları aramaya devam ediyor.

Şantaj sırasında olay yerinde bulunan görgü tanıklarından Ahmet Arslan, “Vatandaşın bankadan para çekmesinin ardından polis kıyafetli 3 kişi yanına gitti. Bir silah çektiler ve para istediler. Adam kaçmaya çalıştığında, ayağına iki el ateş ettiler ve sonra kaçtılar. Hem sağ hem de sol buzağılardan vurularak özel bir araçla hastaneye kaldırıldılar. ” dedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu