Güncel Haberler

Fenerbahçe transfer haberleri: Fenerbahçe’den Visca hamlesi!

Sarı-Lacivert renkte Edin Visca için kollar sarılır. Fenerbahçe gelecek sezona 30 yaşındaki yıldızla ara vermişti. Ancak Başakşehir’in şampiyonluk yarışında geride kalması, Visca’nın bu ay imzalanacağı umutlarını artırdı.

Spor direktörü Emre Belözoğlu bu operasyonda önemli rol oynayacak. 4 yıldır Başakşehir forması giyen ve Göksel Gümüşdağ ile yakın bağları olan Belözoğlu, Turuncu-Lacivertliler’i ikna etmek için elinden geleni yapacak.

Hem Emre Belözoğlu hem de Erol Bulut mevcut kadroya büyük ölçüde güveniyor. Ancak Sarı-Lacivertliler’de genel görüş Edin Visca’nın transferinin ‘şampiyonluğu getirecek hamle’ olacağı yönünde. Tecrübeli futbolcunun takıma her anlamda büyük katkı sağlayacağına ve takımın zirveye giden yolda iddiasını büyük ölçüde artıracağına inanılıyor.

fenerbahçe transfer haberi: fenerbahçe'den visca hamlesi!

Emre Belözoğlu, Göksel Gümüşdağ’ı ikna etmeye çalışırken, yönetim her türlü ekonomik fedakarlığı yapmaya hazır. Bu transfer için tüm koşullar zorlanacaktır.

fenerbahçe transfer haberi: fenerbahçe'den visca hamlesi!

Visca’da buluşacak

10 yıldır Başakşehir formasını giyen Visca, yeni bir maceraya atılmaya can atıyor. Bosnalı futbolcu da Göksel Gümüşdağ’a şampiyonluk sözünü tuttu. 30 yaşındaki yıldız, Gümüşdağ ile de görüşecek ve bu transferde kendisine kolaylık sağlanmasını talep edecek.

fenerbahçe transfer haberi: fenerbahçe'den visca hamlesi!

Başakşehir’den Deniz Türüç’e onay

Fenerbahçe’nin Edin Visca’ya yaptığı her teklifte Deniz Türüç’ün takasta kullanılacağı kesin kabul ediliyor. Başakşehir, sezon başında işe aldığı 27 yaşındaki futbolcunun performansından oldukça memnun. Turuncu-Lacivert, Deniz’in bonservisi için çok sıcak.

fenerbahçe transfer haberi: fenerbahçe'den visca hamlesi!

Ancak Deniz Türüç’ü Visca’ya gönderecek kadar görmezler. Sarı-lacivertliler ‘acil’ olarak gördükleri tıpa transferini kira ya da kira ödemeden yapmaları halinde ayrılan bütçenin tamamı Edin Visca için kullanılacaktır. (Fanatik)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu