Güncel Haberler

‘Fatih Terim, Galatasaray’ın ta kendisidir’

Hayatını kaybeden Özkan Sümer ve Ulaş Bayam’a taziye mesajı gönderen Arda, “Teşekkürler. Özkan Hoca’yı kaybettik. İçimizde çok işi var. Bize çok tavsiye verdi. O harika bir insandı. O çok özeldi. Sevgili ağabeyimiz Ulaş hayatını kaybetti. Bu zafer ona bir hediye olsun. ” dedim.

Takımda liderlik rolü olduğunu kaydeden deneyimli oyuncu, “Takım arkadaşlarıma liderlik etmeye ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Galatasaray seyirci olmadığında çok eksik, yüzde 50, bazen yüzde 100. Keşke onlarla gol atmış olsaydım. Umarım daha iyi günler geçiririz. Her şey çok iyi gidiyordu. 2-0 sonra 2-1 oyundan düştüğünüzde, psikolojik olarak sarsıldık. Baskı altındaydık ama ayağımızın dibinde topla iyi iş çıkardık. Trabzonspor maçı bizim için çok önemli. Lig zordur, puan almak zordur, kazanmak değerlidir. Kazandığımız için mutluyuz. ” O konuştu.

Hakemlere itirazını dile getiren Arda Turan, “Tek istediğimiz oyunu oynamak. Tepkilere bakarsanız, kırmızı karta ya da herhangi bir şeye karşı değil, faul. Oyunun oynanmasını, oynanmasını istiyoruz. Tepkiler ceza üzerine değil, kırmızı kart. Öğretmenin harika yardımcıları var. Bizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Biz biriz. Marcao önemli bir eksik. Yani kimin oynadığı önemli değil. Biz bir aileyiz. Trabzonspor’a karşı oynayacak en iyi 11 futbolcuyla sahada olacağız. Bizim için son bir ruh hali olacak. “mesajını gönderdi.

Fatih Terim’in cezası ile ilgili olarak Arda, “Fatih Terim, Galatasaray’ın ta kendisi. Eksikliği her an hissedilir. Öğretmenimizin bir bakış, bir gülümseme, bir konuşma, bir taktiği bizim için dünyaya değer. Dışarı çıkıp onun için her şeyi yapacağız. “ifadeleri kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu